Sportas

2021.01.03 15:49

Vaidotas Žala: jei problemos su motoru, tai – labanakt

LRT.lt2021.01.03 15:49

Iki pat finišo pirmajame penketuke laikęsis Vaidotas Žala patyrė rimtą gedimą – sugedo sankaba ir, galimai, variklis.

„Kas nutiko, kas nutiko? Baigėsi Dakaras“, – tik finišavęs nevilties feisbuko tiesioginės trasliacijos metu neslėpė V. Žala.

Likus 20 km iki finišo „Agrorodeo racing“ komanda savo feisbuko puslapyje paskelbė, kad V. Žalos automobilis patyrė gedimą, sugedo sankaba, automobilis nebevažiuoja, tad yra laukiama pagalbos.

„Iš pradžių pradėjo buksuoti sankaba, likus 20 km jau supratau, kad važiuoti toliau nebegalėsim. Sustojom, išsitraukėm virvę ir laukėm – gal kas galės nutempti iki finišo. Pirmos mašinos laukėm gal pusę valandos, ramu, tylu, galvojau, kad kažkur ne ten nuvažiavom.

Atlėkė Benediktas, užkabinom, pradėjom važiuot. Riedant kažkoks garsas atsirado ir tik paukšt, tepalo slėgis – nulis“, – trasos finišą tiesioginės transliacijos feisbuke metu atpasakojo V. Žala.

„Darau išvadą, kad „sprogo“ motoras. Jei problemos su motoru – tai, labanakt. Pagal tuos singalus, kuriuos iš kabinos turėjom, tai tikrai negerai“, – apie patirtą gedimą kalbėjo V. Žala.

Gedimas ir galutinis rezultatas nuvylė ne tik patį V. Žalą ir jo komandą, bet ir automobilių sporto aistruolius. Iki pat pabaigos V. Žala laikėsi pirmajame penketuke. Tačiau greitis kainavo ne tik sankabą, bet ir vieną automobilio lempą.

„Lenktyniaudamas trasoje patekau į dulkes, numušiau krūmą, išmušiau vieną lempą. Ir kažkurioje vietoj tiesiog pradėjo buksuoti. Kuo toliau labiau pradėjo lįsti problema",- pasakojo lenktyninkas.

Nepaisant nesėkmės finiše V. Žala buvo patenkintas savo pasirodymu ir džiaugėsi iki pat pabaigos rodytu laiku.

„Bet važiuoti buvo smagu ir šturmaniukas gerai dirbo“, – šypsojosi V. Žala.