Naujienų srautas

Sportas2012.06.20 09:53

J. Mačiulis: trūksta susižaidimo, bet laiko dar turime

basketnews.lt 2012.06.20 09:53

Antradienį į Lietuvą grįžęs Sienos „Montepaschi“ klubo puolėjas Jonas Mačiulis jau stebėjo Lietuvos rinktinės treniruotę. Ankstų trečiadienio rytą J. Mačiulis kartu su nacionaline rinktine išskris į Hiustoną, kur įsilies į komandą ir pradės sportuoti. 

Antradienį į Lietuvą grįžęs Sienos „Montepaschi“ klubo puolėjas Jonas Mačiulis jau stebėjo Lietuvos rinktinės treniruotę. Ankstų trečiadienio rytą J. Mačiulis kartu su nacionaline rinktine išskrido į Hiustoną, kur įsilies į komandą ir pradės sportuoti. 

Po sunkios traumos sausį į aikštelę grįžęs J. Mačiulis kelis mėnesius atstovavo Kauno „Baltų“ ekipai, o pasibaigus LKL sezonui išvyko į „Montepaschi“ klubą.

Italijos čempiono titulą iškovojęs 27 metų 198 cm ūgio puolėjas atkrintamosiose varžybose aikštėje nė karto nepasirodė dėl legionierių limito. Krepšininkas tvirtino, besijaučiąs gerai ir sakė, kad apie jo sportinę formą bus galima spręsti pradėjus žaisti krepšinį.

Jonai, kokia jūsų sportinė forma? – žurnalistai paklausė J. Mačiulio.

Reikėtų pasižiūrėti per treniruotę. Kol treniravausi Italijoje atrodė viskas gerai.

Ar treniruotės buvo naudingos? Galbūt po sezono Lietuvoje reikėjo pailsėti ar padirbėti individualiai?

Sezonas Lietuvoje buvo gana trumpas, todėl ten nuvykus teko sunkiai padirbėti. Treniruotės buvo visiškai kito lygio, jos buvo labai naudingos. Sezonui baigiantis norėjau sportuoti kartu su komanda, tačiau teko sportuoti individualiai. Kokia bus mano krepšinio sportinė forma, pamatysiu nuvykęs į JAV.

Kaip vysitės jau senokai sportuojančius komandos draugus?

Mokinsiuos derinių ir bandysiu įsilieti į komandą.

Ar norėtumėte likti Sienoje?

Labai. Man ten patiko, tačiau viskas priklauso nuo jų. Žaisiu ten, kas manęs labiausiai norės ir suteiks geriausias galimybes. Ar tai bus Milano ekipa, ar „Žalgiris“, ar „Montepaschi“ – paaiškės vėliau.

Ar teko stebėti Lietuvos rinktinės draugiškas rungtynes? Kokį įspūdį palieka komanda?

Aišku, trūksta susižaidimo, tačiau nėra ko norėti. Vyrai į aikštę grįžo po treniruočių lauke, o pirmos draugiškos rungtynės visuomet būna sunkios. Manau, kad atlikti didelių vertinimų dar negalime. Dar turime beveik dvi savaites treniruočių ir viskas bus aišku, kai išeisime žaisti pirmųjų rungtynių Venesueloje.

Ar Italijos čempionato finalo serijos neužgožė futbolas?

Sienoje futbolas krepšinio tikrai neužgožė. Tai krepšinio miestas ir arena susirinkdavo pilna. Tuo tarpu Milane – nelabai. Man pačiam įdomu stebėti ir futbolą, ir krepšinį, tačiau varžybas pasižiūriu kiek leidžia galimybės. Ką palaikau? Norėčiau, kad laimėtų Ispanija arba Italija. M. Kalnietis, aišku, labai serga už vokiečius, tačiau šiemet jam turbūt teks nusivilti. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi