2020.12.27 15:18

Biručio ir Beliausko komanda pralaimėjo dešimtą kartą Ispanijos čempionate

LRT.lt2020.12.27 15:18

Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujamai Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (6-10) komandai Ispanijos pirmenybėse nepavyko pratęsti pergalingo žygio.

„Obradoiro CAB“ išvykoje 76:93 (22:25, 13:18, 20:22, 21:28) pripažino Mursijos UCAM (8-8) pranašumą.

UCAM pirmavo kone visą rungtynių laiką. Į pertrauką šeimininkai nužygiavo turėdami 8 taškų persvarą, kurią antroje rungtynių dalyje padidino iki dviženklio skaičiaus.

Geriausiai iš lietuvių pasirodė L. Birutis, kuris per 27 minutes surinko 13 taškų (3/6 dvit., 7/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas bei užfiksavo 18 balų naudingumą.

L. Beliauskas ant parketo praleido 14 minučių, pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapo lietuvių bendraklubis Jake`as Cohenas, surinkęs 20 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius.

UCAM: Jordanas Davisas 18, Davidas DiLeo 14, Peteris Jokas 13, Nemanja Radovičius 12.

„Obradoiro CAB“: Jake`as Cohenas 20, Kassiusas Robertsonas 14, Laurynas Birutis 13, Albertas Oliveris 12.