2020.12.26 15:55

Švedo vedama „Chimki“ parklupdė lietuviškąją „Parmą“ ir grįžo į pergalių kelią

LRT.lt2020.12.26 15:55

Į Rimo Kurtinaičio namus irgi atėjo šventės. Jo treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (4-5) VTB Vieningosios lygos rungtynėse prisiminė pergalės skonį.

„Chimki“ savo namų arenoje 103:83 (27:23, 34:25, 24:15, 18:20) pranoko Permės „Parma“ (5-5) komandą, kurią treniruoja kitas lietuvis, Kazys Maksvytis.

Tai buvo pirmoji „Chimki“ pergalė nuo lapkričio vidurio, kai Eurolygoje buvo nugalėtas Sankt Peterburgo „Zenit“. Savo ruožtu „Parma“ komanda pralaimėjo trečią kartą paeiliui.

„Chimki“ į pergalę vedė įspūdingą pasirodymą surengęs Aleksejus Švedas. Rusas per 28 minutes pelnė 28 taškus (2/3 dvit., 7/8 trit., 3/3 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 40 naudingumo balų.

Permės ekipos lietuviai – Eigirdas Žukauskas ir Adas Juškevičius – rungtyniavo skirtingai.

E. Žukauskas per 31 minutę surinko 12 taškų (0/4 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir užfiksavo 11 naudingumo balų. Tuo tarpu Adas pasižymėjo 5 taškais (0/1 dvit., 0/4 trit., 5/6 baud.), 6 rezultatyviais perdavimais ir 3 naudingumo balais.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 28, Devinas Bookeris 19, Dairis Bertans (3/7 trit.) ir Jordanas Mickey (4/7 dvit.) po 13, Jonas Jerebko 10 (11 atk. kam.).

„Parma“: Robertas Johnsonas 24, Eigirdas Žukauskas (4/8 trit.) ir Mareks Mejeris po 12.