Sportas

2020.12.21 20:08

Naujienos Dakaro fronte – lenktynininkai turėtų gauti galimybę į šalį patekti užsakomaisiais reisais

LRT.lt2020.12.21 20:08

Sekmadienio vakare lenktynių pasaulį sudrebino naujienos, kad Dakaro ralį priimanti Saudo Arabija mažiausiai savaitei užveria savo sienas. Tai iškėlė ir pavojaus debesį virš didžiausio sezono lenktynių renginio.

Saudo Arabijai priėmus sprendimą uždaryti sienas, buvo atšaukti visi numatomi komerciniai reisai į šalį, o taip griuvo ir lenktynininkų planai dėl patekimo į Dakaro ralio vietą.

Visgi, panašu, Dakaro ralio organizatoriai ieško sprendimų. Vienas tokių – gavus leidimus lenktynininkams ir jų komandų nariams patekti į šalį išimties tvarka, tai būtų galima padaryti užsakomaisiais reisais.

Tokia žinia feisbuke pasidalino vienas iš Lietuvos lenktynininkų Vaidotas Žala.

„Saudo Arabijos sporto ministras patikino organizatorius – padarysime viską, kad lenktynininkai galėtų atvykti į šalį. Ralio organizatoriai planuoja užsakomuosius skrydžius į Saudo Arabiją. Laikome kumščius“, – rašė lenktyninkas.

Saudo Arabijos Sporto ministras patikino organizatorius - padarysime viską, kad lenktynininkai galėtų atvykti į šalį....

Posted by Vaidotas Žala - Agrorodeo Racing on Monday, December 21, 2020

Apie tai, kad situacija yra kontroliuojama, minėjo ir motociklininkas Arūnas Gelažninkas, pasidalinęs organizatorių jam siųsto laiško ištrauka.

„Kol laukiate naujų žinių, būkite tikri, kad Dakaro ralis prisitaikys, kaip visada, su didžiausiu skiriamu dėmesiu jūsų sveikatai ir saugumui“, – buvo teigiama laiške.

Ką tik gavome laišką, panašu, kad situacija kontroliuojama 🤔🤞🏼 #zigmasdakarteAm Gera dovana - www.geradovana.lt Rough Travel

Posted by Arunas Gelazninkas #ZigmasDakarteam on Monday, December 21, 2020

Dar kiek anksčiau kitas Lietuvos lenktynininkas Antanas Juknevičius teigė, esą šį vakarą Dakaro ralio organizatoriai su Saudo Arabijos valdžia tarsis dėl to, kokie sprendimai turėtų būti priimti bei išimtys, kurios gali būti taikytos lenktynininkams ir jų komandų nariams.