2020.12.20 23:15

Miniotas įnešė svarų indėlį į pergalę Ispanijoje, Bendžiaus komanda krito Milane

LRT.lt2020.12.20 23:15

Kovingą pergalę Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo Bilbao „RETAbet“ (3-11) su dviem lietuviais, kuri išvykoje po atkaklios kovos 74:70 (13:14, 17:20, 25:19, 19:17) nugalėjo Fuenlabrados (4-10) ekipą.

Dar vieną naudingą pasirodymą surengė Regimantas Miniotas. Jo sąskaitoje – 13 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 18 naudingumo balų.

Kito Bilbao komandos lietuvio – Arnoldo Kulbokos – indėlis buvo kiek kuklesnis. Jis įmetė 5 taškus, sugriebė 4 kamuolius ir rungtynes užbaigė su 7 naudingumo balais.

Fuenlabrada: Obi Emegano 18 (7 atk. kam., 23 naud. bal.), Christianas Eyenga 15, Kyle'as Alexanderis 11 (9 atk. kam.).

„RETAbet“: Jaroslawas Zyskowskis 17, Johnas Jenkinsas 14, Regimantas Miniotas 13, Alexas Reyesas 10.

*****

Tuo tarpu Italijoje nesėkmę patyrė Sasario „Dinamo“ (5-5) komanda su Eimantu Bendžiumi.

Juos Milane nugalėjo vieni iš čempionato favoritų „AX Armani“ (10-1), laimėję rungtynes 102:86 (26:25, 22:22, 24:28, 30:11).

Lietuvis šiame susitikime buvo pristabdytas ir per 24 minutes įmetė 8 taškus, 3 sykius sugriebė atšokusį kamuolį bei surinko 7 naudingumo balus.

Jei pirmus tris kėlinius vyko apylygė kova, tai visus reikalus šeimininkai sutvarkė per paskutinį, kuriame dominavo puolime ir laimėjo net 30:11.

„AX Armani“: Luigi Datome 24 (26 naud. bal.), Michaelas Rollas 22 (23 naud. bal.), Zachas LeDay 14 (8 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 13.

„Dinamo“: Jasonas Burnellas 23 (31 naud. bal.), Miro Bilanas 17 (8 atk. kam., 22 naud. bal.), Stefano Gentile ir Justinas Tillmanas po 10.