2020.12.20 15:36

Galingas Biručio pasirodymas nukalė jo komandos pergalę Ispanijoje

LRT.lt2020.12.20 15:36

Laurynas Birutis sužaidė geras rungtynes ir padėjo savo atstovaujamam Santjago de Kompostelo „Obradoiro“ (6-9) klubui namuose 101:92 (28:23, 19:14, 38:24, 17:30) nugalėti Saragosos „Casademont“ (4-11).

Pusvalandį žaidęs L. Birutis įmetė 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus ir susitikimą baigė su 28 naudingumo balais.

Tuo tarpu Laurynas Beliauskas žaidė 8 minutes, per jas pelnė 2 taškus, o mače finišavo su -2 naudingumo balais.

Įspūdingą pasirodymą surengė laimėtojų kanadietis Kassiusas Robertsonas, kuris įmetė net 37 taškus, atkovojo 4 kamuolius, tiek pat sykių asistavo komandos draugams ir iš viso surinko 35 naudingumo balus.

Įdomu tai, kad 37 – absoliutus komandos visų laikų rekordas.

„Obradoiro“: Kassiusas Robertsonas 37 (35 naud. bal.), Laurynas Birutis 19 (9 atk. kam., 28 naud. bal.), Stevenas Enochas 11, Alvaro Munozas 10.

„Casademont“: Dylanas Ennisas 29 (32 naud. bal.), Jonathanas Barreiro 19, T.J. Bray 14, Rasheedas Sulaimonas 12.

Kitame susitikime Madrido „Estudiantes“ (5-10) su Dovydu Giedraičiu 73:81 (18:15, 15:22, 17:14, 23:30) nusileido savaitės viduryje Lietuvoje viešėjusiai Andoros „MoraBanc“ (7-6) ekipai.

D. Giedraitis susitikimą pradėjo starto penkete ir per 27 minutes spėjo įmesti 9 taškus, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, bet liko be naudingumo balų.

„MoraBanc“: Oriolas Pauli 16 (27 naud. bal.), Davidas Jelinekas ir Babatunde Olumuyiwa po 13.

„Estudiantes“: Alekša Avramovičius 21, Johnas Robersonas 14, Alecas Brownas 12, Dovydas Giedraitis 9.