2020.12.17 08:25

Prancūzijoje – PSG ekipai palankūs konkurento kluptelėjimai

LRT.lt2020.12.17 08:25

Prancūzijos futbolo „Ligue 1” pirmenybėse po pralaimėjimo atsitiesęs Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas iškovojo pergalę ir sulaukė pagrindinių varžovų kluptelėjimų.

Trečiadienio vakarą vyko visos 10 penkioliktojo turo rungtynių, po kurių PSG futbolininkai pakilo į antrąją vietą.

PSG savo aikštėje po K. Mbappe (51 min. 11 m baudiniu) ir M. Keano (61 min.) įvarčių įveikė „Lorient“ vienuolikę, nuo 59-osios rungtynių minutės žaidusią be pašalinto A. Gravillono.

Šį sezoną Prancūzijoje stringantys PSG taip iškovojo dešimtąją pergalę.

Paryžiaus ekipai padėjo ir varžovai. Praėjusiame ture juos įveikę Liono „Olympique“ šį sykį savo aikštėje tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su vidutinioke „Brest“.

„Lyon“ vartininkas A. Lopesas 39-ąją minutę nukreipė kamuolį į savo vartus, tačiau M. Depay`us (69 min.) ir M. Cornetas (81 min.) įvarčiai persvėrė rezultatą. Negana to, 74 min. raudoną kortelę gavo P. Lasne, tad Liono žaidėjams tereikėjo ramiai užbaigti mačą.

Vis dėlto pačioje mačo pabaigoje svečiai surengė ataką, kurios pabaigoje po to paties A. Lopeso pražangos buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį jau per teisėjo pridėtą laiką realizavo F. Faivre`as, taip išplėšdamas lygiąsias.

Tik antrą pralaimėjimą sezoną patyrė „Marseille“, išvykoje 1:2 nusileidęs „Rennes“. Pirmenybių lyderis „Lille“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Metz“.

„Lille“ dabar pirmauja čempionate su 32 taškais, PSG ir „Lyon“ turi po 31, o „Marseille“ – 27. Tiesa, pastarieji yra sužaidęs dviem mačais mažiau už varžovus, tad potencialiai galėtų žengti ir pirmi.