Sportas

2016.03.07 23:17

Š. Jasikevičius įsiuto: žaidėjai parodė nepagarbą savo profesijai

Rafael Achmedov, DELFI.lt2016.03.07 23:17

Po pralaimėjimu pasibaigusių LKL rungtynių su Utenos „Juventus“ (84:86) krepšininkais, Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius nevyniojo žodžių į vatą ir plakė savo komandos žaidėjus.

Labiausiai neseniai 40-tąjį gimtadienį atšventusį trenerį nuvylė tai, kad žaidėjai po pergalės Eurolygoje užmigo ant laurų.

„Viskas yra logiška, vakar treniravomės katastrofiškai. Po pergalės prieš Bambergą pasijutome, kad esame labai didi komanda, nors Eurolygoje laimėjome tik antras rungtynės. Ta pergalė mus užmigdė.

Šiandien žaidėjai parodė nepagarbą savo profesijai, o taip pat ir sirgaliams. Taip žaisti negalima, bet kas man dar yra baisiau – taip elgtis negalima. Tai buvo visiškas nepasiruošimas, mes neturime mygtuko, kurį įjungę, žaistume didesne pavara. Pirmiausia reikia dirbti koncentracijos klausimu, šiai dienai krepšinis yra paskutinėje vietoje“, – nusivylimo savo komanda neslėpė Š. Jasikevičius.

Šis pralaimėjimas yra trečia „Žalgirio“ nesėkme šį sezoną Lietuvos pirmenybėse. Šalies čempionai yra namie pralaimėję Kėdainių „Nevėžiui“ bei išvykoje Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Tuo metu nugalėtojų vyriausiasis treneris Antanas Sireika džiaugėsi ne tik savo auklėtinių pergale, bet ir jų kovingumu.

„Džiaugiuosi, kad vyrai išgirdo mane, kaip reikia žaisti prieš „Žalgirį“. Negalima žaisti klasikiniu būdu kaip su kitom komandomis. Reikia rizikuoti. Vyrams pasakiau, puolime galime improvizuoti, gynyboje neturi būti improvizacijos. Žaidimas buvo banguotas, tačiau džiaugiuosi vyrų nusiteikimu, tik bendras darbas gali duoti kažkokią naudą.

Nenoriu kalbėti į priekį, tačiau savo vyrais džiaugiuosi nuo rugsėjo mėnesio, ypač jų kovingumu. Mums nėra reikšmės, kokiu skirtumu mes atsiliekame, mes galime atsigauti, išauga sparnai ir galime žaisti. Jie tikri vyrai“, – kalbėjo strategas.

Š. Jasikevičiaus interviu vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.