Naujienų srautas

Sportas2016.03.04 20:58

Daviso taurė: alinančiame trileryje L. Grigelis pralaimėjo V. Durasovičiui

Antroji Lietuvos teniso raketė Laurynas Grigelis pralaimėjo 460-ai pasaulio raketei iš Norvegijos Viktorui Durasovičiui rezultatu 5:7, 6:3, 4:6, 6:4, 6:7 (2:7). Mačas truko tris valandas ir keturiasdešimt minučių. Lietuvos rinktinė atsilieka rezultatu 0:1.

L. Grigelis mačą pradėjo užtikrintai. Jis palaužė varžovo padavimų seriją jau pirmuoju bandymu ir pirmavo rezultatu 3:0. Tačiau tuomet lietuvis paleido savo turimą persvarą ir pradėjo rodyti nepasitenkinimą teisėjo sprendimais. Nervingas pirmasis setas baigėsi norvego pergale rezultatu 7:5.

Antrame sete lietuvis pradėjo geriau atlikti savo pirmuosius padavimus. L. Grigelis palaužė savo varžovą ketvirtame geime bei nesunkiai nužingsniavo iki pergalės rezultatu 6:3.

Trečiame sete abu tenisininkai užtikrintai žaidė savo padavimų serijas. Lemiamu tapo dešimtasis geimas, kai V. Durasovičius pirmą kartą nuskynė lietuvio padavimus. Setas baigėsi rezultatu 6:4.

Ketvirtasis setas prasidėjo puikiu L. Grigelio žaidimu, o V. Durasovičiaus koją pradėjo traukti mėšlungis. Lietuvis pasinaudojo suteikta proga ir išlygino rezultatą setais 2:2.

Lemiamame sete abu tenisininkai vėl puikiai žaidė savo padavimų serijas. Devintame geime L. Grigelis turėjo ne vieną progą palaužti varžovą, tačiau šios galimybės neišnaudojo. Abu tenisininkai nugalėtoją turėjo aiškintis pratęsime.

Jame V. Durasovičius sužaidė užtikrintai, o L. Grigeliui nepadėjo ir norvegą erzinanti Šiauliuose susirinkusi gerbėjų minia. Lietuvis buvo priverstas pripažinti varžovo pranašumą rezultatu 2:7.

Lietuva po šio pralaimėjimo atsilieka rezultatu 0:1. Sekantis į aikštę žengs geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. Jis žais savo pirmąjį savaitgalio vienetų mačą su Caspeeru Rudu.

Daviso taurės transliacijas tiesiogiai stebėkite per LRT KULTŪRĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi