2020.12.13 19:39

Lietuvos gimnastas Robertas Tvorogalas Turkijoje tapo Europos čempionu

LRT.lt2020.12.13 19:39

Turkijoje vykstantis Europos sportinės gimnastikos čempionatas sėkmingai susiklostė Lietuvos atstovui Robertui Tvorogalui, kuris tapo Europos čempionu.

Lietuvis čempiono vardą iškovojo pratimų ant skersinio varžybose.

Jam pergalei pakako 14,800 balo. Antrą vietą užėmė kroatas Tinas Srbičius, trečią – Aleksandras Miakininas iš Rusijos.

Kiek anksčiau Lietuvos atletas iškovojo medalį ir pratimų ant lygiagrečių rungtyje – čia jis užėmė trečią vietą ir laimėjo bronzos medalį.

Medalių lietuviai iškovojo ir jaunimo varžybose – čia du sykius ant podiumo lipo Gytis Chasažyrovas.

Šis tapo Europos jaunimo čempionu laisvųjų pratimų rungtyje, o antrą vietą laimėjo pratimuose ant arklio.

LRT.lt primena, kad 2019-aisiais R. Tvorogalas tapo Europos žaidynių čempionu bei jau turi kelialapį į kitų metų Tokijo olimpines žaidynes.