2020.12.13 16:48

VTB lygoje – galingi lietuvių pasirodymai ir „Lokomotiv“ pergalė prieš „Zenit“

LRT.lt2020.12.13 16:48

VTB vieningoje lygoje sekmadienį susitiko dvi Lietuvos rinktinės krepšininkus turinčios komandos. Visi trys lietuviai sužaidė solidžias rungtynes, o Krasnodaro „Lokomotiv“ (7-3) namuose 96:81 (21:21, 21:15, 25:22, 29:23) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-1).

Krasnodaro ekipoje ir vėl svarbius vaidmenis vaidino Lietuvos krepšininkai.

Mindaugas Kuzminskas per 26 minutes surinko 20 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o taškais nusileido tik komandos draugui Jordanui Crawfordui.

Tuo tarpu Mantas Kalnietis dar sykį puikiai skirstė kamuolį – žaidė pusvalandį ir per tą laiką komandos draugams atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei pats surinko 7 taškus.

Kitoje barikadų pusėje rezultatyviausias savo komandos krepšininkas buvo „Zenit“ vidurio puolėjas Artūras Gudaitis.

Jis buvo visiškai greta dvigubo dublio – per 21 minutę surinko 18 taškų bei atkovojo 9 kamuolius.

Du kėlinius rungtynės vyko lygiai, tačiau Krasnodaro ekipa savo pranašumą ėmėsi demonstruoti iškart po pertraukos.

Kone visą laiką jų persvara buvo dviženklėje zonoje, o ketvirtame kėlinyje buvo pasiekusi net ir 22 taškų ribą (89:67, 91:69).

Paskutinėmis minutėmis „Zenit“ deficitą šiek tiek apkarpė, tačiau didesnės įtakos mačo baigčiai tai nebeturėjo.

„Lokomotiv“: Jordanas Crawfordas 23, Mindaugas Kuzminskas 20 (6 atk. kam.), Reggie Lynchas 16, Kevinas Hervey 12 (10 atk. kam.).

„Zenit“: Artūras Gudaitis 18, K.C. Riversas ir Austinas Hollinsas (4/7 trit.) – po 15, Andrejus Zubkovas 10.