Sportas

2016.03.03 17:57

S. Krupeckaitė Londono pasaulio dviračių treko čempionate laukia antro šanso

DELFI.lt2016.03.03 17:57

Londone įsibėgėja pasaulio dviračių treko čempionate, kuriame ketvirtadienį į kovą stojo ir 34-erių metų panevėžietė Simona Krupeckaitė.

Lietuvė moterų keirino rungties atrankos ketvirtame važiavime nusileido australei Kaarlei McCulloch ir kinei Lin Junhong (+0,029 sek.), finišavo trečia (+0,033 sek.) ir tiesiogiai į antrą etapą nepateko. Jai dėl vietos kitame etape teks grumtis paguodos važiavimuose, iš kurių toliau žengs keturios dviratininkės.

Itin įtempta ir netgi neleistina kova vyko pirmame važiavime, kurio pačiame finiše rusė Anastasija Voinova nepaliko vietos šalia buvusiai ukrainietei Liubovai Basovai, tačiau po kontakto su ja griuvo pati ir patiesė Honkongo atstovę Wai Szę Leę.

Teisėjai, peržiūrėję vaizdo įrašą, rusę diskvalifikavo, o būtent ukrainietė su honkongiete buvo pirmosios ir pateko į kitą etapą.

Kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes jau užsitikrinusi S. Krupeckaitė pasaulio čempionate dar dalyvaus sprinto rungtyje.

Planetos pirmenybių neolimpinėse rungtyse varžosi Miglė Marozaitė (500 m pavienio starto lenktynės), Aušrinė Trebaitė (grupinės lenktynės) ir Edita Mazurevičiūtė (3 km asmeninės persekiojimo lenktynės).

Buvusi pasaulio čempionė ir rekordininkė S. Krupeckaitė sausio viduryje Honkonge vykusio pasaulio taurės varžybų etapo keirino rungtyje iškovojo aukso medalį.

Pagal keirino rezultatus S. Krupeckaitė pasaulio reitinge yra ketvirta, o pagal sprinto rezultatus – devinta.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt