2020.12.09 21:37

Skandalingai nukeltose rungtynėse PSG sutriuškino varžovus ir Čempionų lygoje keliauja į atkrintamąsias

LRT.lt2020.12.09 21:37

Trečiadienio vakarą anksčiausiai baigėsi iš antradienio atkeltos UEFA čempionų lygos rungtynės, kuriose Paryžiaus „Saint-Germain“ pergale 5:1 (3:0) prieš Stambulo „Basaksehir“ užbaigė grupės varžybų etapą ir iškovojo kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

Antradienį šis mačas sužaidus vos 14 minučių nutrūko, kai turkų ekipos žaidėjai nusprendė palikti mačą po to, kai vienas arbitrų galimai rasistiškai įžeidė trenerio asistentą. Trečiadienį mačas buvo pratęstas nuo 14 minutės.

Trečiadienį Neymarui nereikėjo net pusvalandžio, kad įmuštų dublį ir iš esmės išspręstų šio mačo nugalėtoją.

Brazilas mušė įvarčius 21-ją ir 38-ąją minutėmis, o jau 42-ąją minutę Kylianas Mbappe nuo 11 metrų žymos pelnė trečiąjį įvartį.

Antrajame kėlinyje PSG atakos tęsėsi toliau. Jau 50-ąją minutę trečiąjį savo įvartį įmušė Neymaras, o 62-ąją antrą sykį pasižymėjo ir K. Mbappe.

Tiesa, turkai rezultatą buvo kiek sušvelninę, kai Mehmetas Topalas (57 min.) pataisė nuo vartininko atšokusį kamuolį po komandos sraugo smūgio.

Ši pergalė PSG ekipai leido ne tik patekti į aštuntfinalį, bet ir užimti grupėje pirmąją vietą, taip aplenkiant antradienį „Manchester United“ įveikusią Leipcigo „Red Bull“.