Sportas

2020.12.08 17:38

Kelių dienų drama baigėsi – iš „Virtus“ klubo atleistas Džordževičius toliau lieka dirbti Bolonijoje

atnaujinta 18.29
LRT.lt2020.12.08 17:38

Pirmadienį pasirodžius naujienoms apie iš Bolonijos „Virtus“ krepšinio klubo atleidžiamą serbų specialistą Aleksandrą Džordževičių, antradienį ne tik pasirodė pranešimai apie galimą trenerio sugrįžimą, bet ir patvirtinta – serbas išsaugos darbo vietą klube.

Kaip skelbia Bolonijoje dirbantis žurnalistas Daniele Labanti, tvirtina, kad A. Džordževičius santykių su „Virtus“ vadovybe dar nėra visiškai nutraukęs ir artimiausiu metu abi pusės susės pokalbiui.

Vėliau pati Bolonijos ekipa išplatino pareiškimą, kuriame teigiama, kad „po konstruktyvaus susitikimo“ abi pusės nusprendė toliau tęsti darbus.

Iškart po A. Džordževičiaus atleidimo nepasitenkinimą socialiniuose tinkluose rodė ir vienas ekipos lyderių Stefanas Markovičius, komentavęs, jog sprendimą išsiskirti su treneriu „priėmė žmonės nesuprantantys krepšinio“.

Netrukus po tokio sprendimo italų žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad A. Džordževičių Bolonijoje gali pakeisti Željko Obradovičius, Luca Banchi arba Sergio Scariolo, tačiau, panašu, kad lieka atviras ir A. Džordževičiaus sugrįžimas.

Italijos čempionate „Virtus“ per devynis mačus iškovojo penkias pergales, tuo tarpu Europos taurėje laimėjo visus septynis žaistus susitikimus.