2020.12.08 10:31

Ąžuolas Tubelis su komanda NCAA iškovojo triuškinančią pergalę

LRT.lt2020.12.08 10:31

NCAA pirmenybėse Arizonos „Wildcats“ (3-0) klubas su Vilniaus „Ryto“ sistemos auklėtiniu Ąžuolu Tubeliu iškovojo eilinę pergalę, kai namuose net 96:53 (53:27, 43:26) sutriuškino Šiaurės Arizonos „Lumberjacks“ (0-1) ekipą.

Vien per pirmąjį kėlinį „Wildcats“ krepšininkai įmetė tiek taškų, kiek jų varžovai per visas rungtynes.

Dar pirmajame ketvirtyje lietuvis bandydamas perimti kamuolį nikstelėjo čiurną ir šlubčiodamas paliko aikštę. Laimei, trauma neatrodo rimta, nes vėliau aukštaūgis toliau žaidė rungtynėse.

Tiesa, daug laiko A. Tubelis negavo, nes greitai prisirinko pražangų.

Per 11 ant parketo praleistų minučių jis pasižymėjo 3 taškais (1/1 dvit., 1/2 baud.), atkovotu kamuoliu ir penkiomis pražangomis.

Tautvilas Tubelis per 2 minutes spėjo išprovokuoti pražangą ir realizavo vieną baudos metimą iš dviejų.

Nugalėtojams 33 taškus (7/9 trit.) pelnė Jemarlas Bakeris, 11 surinko Jordanas Brownas.