2020.12.05 23:56

„Barcos“ vargai Ispanijoje nesibaigia – patirtas ketvirtas pralaimėjimas šiame sezone

LRT.lt2020.12.05 23:56

„Barcelona“ komandai Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse ir toliau nepavyksta surasti savo žaidimo. Šeštadienį vakare Ronaldo Koemano auklėtiniai išvykoje 1:2 krito prieš lygos naujokus „Cadiz“.

„Barcelona“ komandai Ispanijoje tai buvo jau ketvirtoji nesėkmė. Po 12 turų katalonai užima vos septintąją vietą ir nuo lyderių jau atsilieka 12 taškų skirtumu.

Savo ruožtu penktoje vietoje žygiuojantis „Cadiz“ klubas šiame sezone gali pasigirti įveikęs ne tik „Barcą“, bet ir Madrido „Real“.

„Cadiz“ futbolininkai mače su „Barcelona“ pranašumą įgijo pačioje rungtynių pradžioje. Visgi „Barcai“ antrojo kėlinio pradžioje pavyko atstatyti lygybę.

Tačiau 63-ąją minutę svečius nubaudė 35-erių metų Alvaro Negredo, kaip paaiškėjo vėliau, pelnęs pergalingą įvartį.

„La Liga“ pirmenybėse po šeštadienio rungtynių pirmauja Madrido „Atletico“.