2020.12.05 22:06

Lyderių dvikovoje Vokietijoje – lygiosiomis pasibaigęs įvarčių lietus

Italijoje dramatiškai išsigelbėjo „Juventus“
LRT.lt2020.12.05 22:06

10-ajame Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių ture taškus prarado Miuncheno „Bayern“ klubas. Šešių įvarčių fiestoje stipriausia praėjusio sezono Europos komanda išsiskyrė lygiosiomis 3:3 su „Leipzig“.

Rungtynės vyko itin permainingai – svečiai iš Leipcigo 19-ąją minutę įgijo pranašumą, bet „Bayern“ netrukus (30 ir 34 minutėmis) atsakė dviem įvarčiais – pasižymėjo Jamalas Musiala ir Thomasas Mulleris.

Visgi jau po kelių minučių pusiausvyrą atstatė „Leipzig“ saugas Justinas Kluivertas.

Antrajame kėlinyje „Leipzig“ po Emilio Forsbergo tikslaus šūvio anksti susigrąžino pranašumą, bet 75-ąją minutę svečius be pergalės paliko antrą kartą pasižymėjęs T. Mulleris.

„Bayern“ su 23 taškais lieka lentelės viršūnėje. „Leipzig“ turi dviem taškais mažiau ir lieka antroje vietoje.

Šiomis lygiosiomis nepasinaudojo už nugaros esanti Dortmundo „Borussia“, kuri išvykoje neįveikė Frankfurto „Eintracht“ – 1:1.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Savo ruožtu Italijos „Serie A“ pirmenybėse dramatišką pergalę miesto derbyje pasiekė Turino „Juventus“. Šalies čempionai namuose 2:1 palaužė „Torino“.

9-ąją minutę svečiai įgijo persvarą. „Juventus“ ekipai išlyginamojo įvarčio teko palaukti iki 79-os minutės. Kraujo skonį pajutusi „senoji senjora“ 89-ąją minutę po Leonardo Bonucci smūgio galva galiausiai išplėšė pergalę.

Cristiano Ronaldo žaidė visas 90 minučių, tačiau buvo „tuščias“.