2020.12.05 21:22

Anglijoje „Man Utd“ nuliūdino „West Ham“ sirgalius, „Man City“ neturėjo problemų su „Fulham“

LRT.lt2020.12.05 21:22

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergalėmis džiaugėsi abu Mančesterio klubai. 11-ajame ture „Manchester City“ nugalėjo Londono „Fulham“, o „Manchester United“ parklupdė „West Ham“.

„Man City“ savo stadione džiaugėsi pergale rezultatu 2:0. Raheemas Sterlingas 5-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, o pergalę po 20 minučių užtvirtino Kevinas De Bruyne.

Tris taškus į savo sąskaitą įsirašęs „Man City“ šoktelėjo į penktąją poziciją.

Taip pat pergalę po kiek sunkesnės kovos Londone iškovojo „Manchester United“, rezultatu 3:1 palaužęs „West Ham“ klubą, kuris po ilgo laiko savo stadione žaidė su sirgaliais – susitikimą stebėjo apie 2 tūkst. žiūrovų.

38-ąją minutę „West Ham“ įgijo pranašumą, tačiau „raudonieji velniai“ smogė antroje rungtynių dalyje.

65-ąją minutę puikiu smūgiu rezultatą išlygino Paulis Pogba, po trijų minučių rezultatą persvėrė jaunasis Masonas Greenwoodas, o galutinį tašką 78-ąją minutę padėjo Marcusas Rashordas.

„Man Utd“ turi 19 taškų ir turnyrinėje lentelėje žygiuoja ketvirtas.

Ketvirtą kartą lygiosiomis šiame sezone sužaidė Liverpulio „Everton“, išvykoje 1:1 išsiskyręs su „Burnley“.

Galingai sezoną pradėję „irisai“ jau nukrito į devintąją poziciją.

Paskutinėje vakaro dvikovoje Londono „Chelsea“ 3:1 palaužė „Leeds United“. Į pergalę „mėlynuosius“ vedė Olivier Giroud, Kurtas Zouma ir Christianas Pulisicas.