2020.12.05 19:34

„La Liga“: Madrido „Real“ vargo su „Sevilla“, o „Atletico“ šventė septintą pergalę iš eilės

atnaujinta 21.50
LRT.lt2020.12.05 19:34

Madrido „Real“ klubas grįžo į pergalių kelią Ispanijos pirmenybėse. Po trijų nesėkmingų pasirodymų iš eilės Zinedine`o Zidane`o auklėtiniai išvykoje 1:0 palaužė „Sevillą“.

55-ąją minutę pergalingas įvartis krito, kai po Ferlando Mendy perdavimo koją kyštelėjęs Vinicius Junioras privertė varžovų vartininką įsimušti į savus vartus.

Madrido „Real“, prieš tai trejose rungtynėse patyręs du pralaimėjmus ir sykį sužaidęs lygiosiomis, bent laikinam pakilo į trečiąją vietą.

Visgi Ispanijos sostinės klubo kitą savaitę laukia kur kas svarbesnės rungtynės UEFA čempionų lygoje – dvikova su „Gladbach“ dėl paskutinės galimybės įšokti į atkrintamųjų traukinį.

Ispanijos žiniasklaidoje jau buvo pasirodę pranešimų, kad pralaimėjimas „Sevilla“ komandai Z. Zidane`ui galėjo kainuoti darbą „Real“ klube.

„Sevilla“ po šios nesėkmės lieka penktoje vietoje.

Kitose rungtynėse pergalių seriją iki septynių pratęsė Diego Simeone treniruojama Madrido „Atletico“ ekipa. Įspūdingą formą rodantys „rojiblancos“ futbolininkai 2:0 nugalėjo „Real Valladolid“.

Po įvartį antrajame kėlinyje pelnė Thomas Lemaras ir Marcosas Llorente.

„Atletico“ vėl kyla į pirmąją vietą. „Real Sociedad“ turės progą susigrąžinti šią poziciją, bet madridiečiai vis dar yra sužaidę rungtynėmis mažiau.