2020.12.05 16:37

Lietuviškų atspalvių turėjusiame susitikime – Juškevičiaus dūris Kuzminsko vedamai „Lokomotiv“

LRT.lt2020.12.05 16:37

Įspūdingai žaidęs Adas Juškevičiaus atvedė Kazio Maksvyčio treniruojamą Permės „Parmą“ (3-3) į dramatišką pergalę VTB Vieningoje lygoje.

„Parma“ savo aikštėje 84:81 (20:21, 25:15, 14:26, 25:19) parklupdė Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujamą Krasnodaro „Lokomotiv“ (6-3) komandą.

A. Juškevičius rungtyniavo 29 minutes, sumetė 33 taškus (7/10 dvit., 4/8 trit., 7/8 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius bei surinko 30 naudingumo balų.

„Lokomotiv“ gretose siautėjo M. Kuzminskas, per 26 minutes pelnęs 24 taškus (2/4 dvit., 5/9 trit., 5/6 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, išprovokavęs 5 pražangas ir užfiksavęs 19 naudingumo balų.

M. Kalnietis „Lokomotiv“ komandai šioje dvikovoje nepadėjo.

Tiesa, lietuvių buvo ir daugiau. A. Juškevičiui aikštėje talkino Eigirdas Žukauskas, kuris surinko 10 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

„Parma“: Adas Juškevičius 33, Mareks Mejeris 14, Eigirdas Žukauskas 10.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 24, Jordanas Crawfordas 17, Willas Cummingsas 12, Reggie Lynchas 10.