Sportas

2016.02.29 14:50

S. Krupeckaitė dėl ligos gali nestartuoti pasaulio čempionate

ELTA 2016.02.29 14:50

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė dėl sveikatos problemų gali nestartuoti kovo 2–6 dienomis Londone vyksiančiame pasaulio dviračių treko čempionate.

34-erių metų panevėžietei praėjusią savaitę teko kovoti su gripu.

„Simona dėl gripo tris dienas pragulėjo lovoje. Temperatūra jai buvo pakilusi iki 38 laipsnių. Savaitgalį vyko daug diskusijų dėl jos dalyvavimo pasaulio čempionate. Ar Simona startuos, pamatysime ketvirtadienį. Buvome gerai pasirengę čempionatui, bet dabar kalbėti apie sportinę formą nebėra ko“, – sakė dviratininkės treneris ir vyras Dmitrijus Leopoldas, kuris liko namuose dėl sūnaus ligos. Vietoj D. Leopoldo į čempionatą išvyko treneris Anatolijus Novikovas.

Kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes jau užsitikrinusi S. Krupeckaitė pasaulio čempionate registruota olimpinėse sprinto ir keirino rungtyse. Planetos pirmenybių neolimpinėse rungtyse dalyvaus Miglė Marozaitė (500 m atskiro starto lenktynės), Aušrinė Trebaitė (grupinės lenktynės) ir Edita Mazurevičiūtė (3 km asmeninės persekiojimo lenktynės).

Buvusi pasaulio čempionė ir rekordininkė S. Krupeckaitė sausio viduryje Honkonge vykusio pasaulio taurės varžybų etapo keirino rungtyje iškovojo aukso medalį. Pagal keirino rezultatus Simona pasaulio reitinge yra ketvirta, o pagal sprinto rezultatus – devinta.