Sportas

2020.12.05 09:00

Kviečiame pamatyti: gražiausi „Žalgirio“ ir „Barcelona“ mačo momentai, emocionali Šaro reakcija ir išskirtinė spaudos konferencija

LRT.lt2020.12.05 09:00

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ penktadienį „Žalgirio“ arenoje sudavė dar vieną smūgį Martino Schillerio treniruojamiems žalgiriečiams, kurie Eurolygoje pralaimėjo šeštą kartą iš eilės.

Visą rungtynių laiką varžovams iš Katalonijos į nugarą kvėpavęs Kauno „Žalgiris“ krito 62:73. „Barcelona“ paspendė spąstus gynyboje, iš kurių išsivaduoti „Žalgiriui“ taip ir nepavyko.

Intriguojančioje Kauno „Žalgirio“ ir „Barcelona“ dvikovoje – Jasikevičiaus komandos triumfas

Nepaisant dvikovos baigties, tiek Š. Jasikevičiui, tiek visai „Žalgirio“ klubo bendruomenei tai buvo išskirtinės rungtynės.

Ketverius metus Kauno komandą į priekį vedęs Š. Jasikevičius į „Žalgirio“ areną grįžo po 9 mėnesių pertraukos. Kaip pripažino pats strategas, rungtynės su sirgaliais būtų sukėlusios žymiai daugiau emocijų, nors jų ir taip netrūko.

Prieš prasidedant dvikovai „Žalgirio“ arenos palubėse ant kubo pasirodė vaizdo įrašas, kuriame Š. Jasikevičius ir jo trenerių štabas sulaukė padėkos, į kurią Šaras sureagavo itin šiltai.

Prieš „Žalgirio“ kovą su „Barcelona“ – Šarūno Jasikevičiaus žvilgsnis: vos sulaikė ašaras

„Labai gerai, kad jų (sirgalių) nebuvo, nes čia neatvažiuoji tam, jog tau paplotų ar padėkotų. Atvažiuoji tam, kad laimėtum. Tikrai, jeigu be fanų buvo tokios emocijos, tai su jais būtų buvę tikrai žymiai blogiau“, – po dvikovos sakė strategas.

Vėliau po rungtynių daug dėmesio sulaukė Š. Jasikevičiaus spaudos konferencija. Kaip teigė pats strategas, vėl sulaukti tiek klausimų yra smagu, mat Ispanijoje nieko panašaus nevyksta – kone visas dėmesys atitenka futbolui.

Jasikevičius po susidūrimo su Kauno „Žalgiriu“: jeigu arenoje būtų sirgaliai – emocijų būtų tikrai daugiau

„Dirbu futbolo klube. Po kiekvienų ACB lygos rungtynių sėdi nulis žurnalistų, niekas nerašo straipsnių apie kiekvieną mano keitimą, aprėkimą, keiksmažodį. Aš tikrai žinojau, kad jūsų pasiilgsiu. Lietuvos krepšinio varomoji jėga ir yra dėmesys krepšiniui“, – patikino Šaras.

Kiek neįprastai žaisdami prieš Š. Jasikevičių jautėsi su juo ne vienerius metus dirbę žalgiriečiai – Rokas Jokubaitis ir Thomasas Walkupas. Jie po rungtynių taip pat pasidalijo savo mintimis.

Rokas Jokubaitis: „Barcelona“ tikrai nežaidė savo geriausio žaidimo
Thomas Walkupas apie kovą prieš Jasikevičių: akivaizdu, jis žinojo visus mūsų planus

Pilnas rungtynių įrašas:

Eurolyga. Kauno „Žalgiris“ – „Barcelona“