Sportas

2020.12.05 08:00

Dėl nesėkmingo epizodo išgyvenęs Jokubaitis: reikia daryti rimtas išvadas

LRT.lt2020.12.05 08:00

Rokas Jokubaitis surengė dar vieną puikų pasirodymą Eurolygoje, tačiau Kauno „Žalgiriui“ kovoje su „Barcelona“ (62:73) teko susitaikyti su šešta nesėkme iš eilės.

Per 29 minutes 15 taškų surinkęs R. Jokubaitis po rungtynių gailėjosi dėl epizodo trečiajame kėlinyje, kai pabėgęs vienas į priekį nesėkmingai krovė iš viršaus.

Rokas Jokubaitis: „Barcelona“ tikrai nežaidė savo geriausio žaidimo

Gynėjas galėjo sumažinti žalgiriečių atsilikimą iki vieno taiklaus metimo, tačiau po nesėkmingo dėjimo „Barca“ atkovojo kamuolį ir vėl atitrūko iki 6 taškų.

„Turbūt visa Lietuva supranta, kaip jaučiuosi. Jeigu būčiau įdėjęs, būtume turėję 2 taškų deficitą, bet skirtumas padidėjo iki 6 taškų. Labai neprotingas ėjimas ir dar kartą nudegiau su šituo. Reikia daryti rimtas išvadas“, – apmaudų epizodą komentavo R. Jokubaitis.

Kalbėdamas apie pačias rungtynes, 20-metis krepšininkas pažymėjo, kad „Barcelona“ toli gražu nežaidė savo tikrojo krepšinio.

„Nesakau, kad neišnaudojome šansų, bet „Barca“ tikrai nežaidė savo geriausio krepšinio ir padarė daug klaidų. Mūsų gynyba šiandien atrodė geriau. Gaila, kad nepasinaudojome tokiu šansu“, – pasakojo įžaidėjas.

R. Jokubaitis pridūrė, kad pagrindinė šių rungtynių problema buvo prastas žaidimas puolime: „Strigome, ypač antroje dalyje, kai jie keitėsi ginamaisiais. Mums trūko didesnio judėjimo, neprisitaikėme prie jų gynybos ir daugelis metimų paskutinėmis atakų laiko sekundėmis ėjo jų naudai.“

R. Jokubaitis po rungtynių neslėpė, kad matyti Šarūną Jasikevičių prie svečių komandos suolo buvo ganėtinai keista.

„Įdomus jausmas. Prieš išeinant į aikštę, Marekui užsiminiau, jog apėmė keistas jausmas, kai pirmą kartą žaidžiu ne pas Šarą, o prieš jį. Visai smagu buvo išgirsti, ką Šaras sako savo komandos žaidėjams rungtynių metu. Smagu prisiminti tuos laikus“, – mintimis dalijosi krepšininkas.

Paklaustas, kiek komandą veikia pralaimėjimų serija, kuri po pralaimėjimo „Barcai“ buvo pratęsta iki šešių rungtynių, R. Jokubaitis atsakė: „Nemanau, kad su tokiu tvirtu ir patyrusių žaidėjų branduoliu mes sulūšime. Aišku, tie pralaimėjimai nėra maloniausias dalykas. Visgi šį mėnesį laukia daug rungtynių, todėl nėra laiko apie tai galvoti.

Jau rytoj turėsime pamiršti šias rungtynes ir ruoštis Vilniaus „Rytui“. Žinoma, į Eurolyga koncentruojamės labiausiai, todėl dėl pralaimėjimų liūdime, bet tikrai nepalūžtame.“

Intriguojančioje Kauno „Žalgirio“ ir „Barcelona“ dvikovoje – Jasikevičiaus komandos triumfas