2020.12.04 21:14

Lietuviškoji „Baskonia“ nepaliko šansų „Anadolu Efes“ komandai

LRT.lt2020.12.04 21:14

Puikią pergalę Eurolygoje iškovojo dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (6-5). Baskai išvykoje 77:59 (17:20, 25:17, 21:13, 14:9) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (6-5).

Rokas Giedraitis „Baskonia“ gretose per 29 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Savo ruožtu Tadas Sedekerskis aikštėje praleido 22 minutes, surinko 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

„Baskonia“ ekipai daugiausiai taškų pridėjo Alecas Petersas – 18. Varžovų gretose vos su 8 taškais rezultatyviausias buvo Shane`as Larkinas.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 8 (0/5 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd., 5 kld.), Adrienas Moermanas ir Sertačas Šanli po 7.

„Baskonia“: Alecas Petersas 18 (7 atk. kam.), Achille'as Polonara (3/3 trit., 6 atk. kam.) ir Youssoupha Fallas po 12, Pierria Henry 11.