Sportas

2020.12.04 13:23

LKL nesuteikė malonės „Rytui“ – mačas su „Žalgiriu“ vyks

LRT.lt2020.12.04 13:23

LKL nusprendė nenukelti sekmadienį turinčio vykti antrojo Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ susitikimo Kaune. To prašė traumų kamuojamas „Rytas“.

„Turime šešis žaidėjus. Iš tiesų, septynis, bet vienas į rikiuotę grįžo po COVID-19 infekcijos. Jo sportinė forma dar nėra aiški ir dar rytoj tikrinsime žaidėjo širdį. Matysime, kokia bus situacija. Aišku, norėtume rungtynes nukelti, bet daug galimybių tikriausiai nėra“, – ketvirtadienį LRT.lt sakė vilniečių direktorius Justas Jankauskas.

Penktadienį feisbuke LKL pranešė, kad mačas tikrai vyks.

„Informuojame, jog vadovaujantis „Betsafe-LKL“ čempionato nuostatais, Lietuvos krepšinio lyga neturi pagrindo nukelti sekmadienio rungtynių Kauno „Žalgiris“ – Vilniaus „Rytas“, – rašo LKL.

❗ Rungtynės įvyks. Informuojame, jog vadovaujantis „Betsafe-LKL“ čempionato nuostatais, Lietuvos krepšinio lyga neturi...

Posted by LKL - Lietuvos krepšinio lyga on 2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis

Vilniečių gretose iš rikiuotės dėl traumos iškrito Andrew Goudelockas, Arnas Butkevičius ir apie pusmetį nežaisiantis Rokas Gustys. Į rinktinę išskridęs Mourice`as Ndouras užsikrėtė koronavirusu ir net negali grįžti į Lietuvą. Naujokas Ryanas Boatrightas irgi serga tuo pačiu.

Po viruso į rikiuotę grįžusysis yra Lukas Uleckas, o treniruotėse dar dirba Martynas Echodas, Mindaugas Girdžiūnas, Kristjanas Kitsingas, Dovis Bičkauskas, Augustas Marčiulionis ir Dovis Bičkauskis.

Pagal FIBA taisykles, jei komanda rungtynėms negali surinkti penkių žaidėjų, jai įskaitomas techninis pralaimėjimas. Jokių išlygų dėl rungtynių atidėjimų dėl traumų nėra.

Pagal prieš sezoną pakoreguotus LKL nuostatus, jeigu komanda surenka 8 žaidėjus, turi rungtyniauti. Mačas gali būti nukeltas tuo atveju, jei žaidėjai nesurenkami dėl koronaviruso, o ne tiesiog traumų kaltės.