Sportas

2020.12.04 11:16

Prieš mačą su „Barca“ Schilleris nesureikšmina Jasikevičiaus buvusio statuso: tai iššūkis, nes jis yra puikus treneris

LRT.lt2020.12.04 11:16

Po penkių nesėkmių Eurolygoje iš eilės Kauno „žalgirio“ penktadienio vakarą laukia itin sunkus mūšis su „Barcelona“. Vos dukart šį sezoną Erolygoje klupę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai į Kauną atvyko po dviejų iš eilės nesėkmių, tad Martinas Schilleris tikisi sunkaus iššūkio aikštėje.

Rungtynių tarp „Žalgirio“ ir „Barcelona“ ekipų transliacija su laida #EurolygaPerLRT – per LRT TELEVIZIJĄ nuo 19:30 val.

„Svarbiausi dalykai mums bus saugoti kamuolį, tai labai svarbu. Jie išprovokuoja klaidas, yra agresyvūs. Mums bus labai svarbu elgtis atsargiai su kamuoliu. Gynyboje bus svarbu susitvarkyti su jų žaidimu baudos aikštelėje nugara, su jų užtvaromis, tai bus labai didelis iššūkis.

Kalbant apie asmenybes, tai labai talentinga komanda, visi tai žino. Nikola Mirotičius ir Nickas Calathesas turbūt yra pagrindinės gyvatės galvos. Mes laukiame šio iššūkio“, – spaudos konferencijoje prieš mačą kalbėjo M. Schilleris.

Paklaustas apie „Žalgirio“ gynybos problemas, treneris teigė, kad treniruotėse su žaidėjais dirba ties gynybos pagrindais: „Dirbame ties gynybos pagrindais žaidžiant vienas prieš vieną, su ėjimu į pagalbą ginantis. Turime padėti, tačiau nedaryti to per daug, kai nereikia, kad neduotume jiems lengvų tritaškių metimų.“

Po rungtynių su „Zenit“ praėjusią savaitę kauniečiai turėjo ilgą laiką poilsiui. Dėl koronaviruso savaitgalį nevyko LKL mačas, tad buvo laiko atgauti jėgas ir kiek atitrūkti nuo krepšinio.

„Tai buvo gera pertrauka atsigauti fiziškai, vyrukai turi energijos ir laukia šių rungtynių. Savaitgalis buvo laisvas, tai buvo svarbu tiek fiziški, tiek psichologiškai. Tačiau sezono metu visiškai nuo krepšinio atitrūkti yra sunku. Atlaisvinti truputį mintis buvo gerai“, – teigė M. Schilleris.

Paklaustas, ar „Barca“ yra sunkiausias „Žalgiriui“ šį sezoną teksiantis varžovas, austras teigė, kad taip „ant popieriaus“.

M. Schilleris nesureikšmina to, kad į Kauną atvyksta buvęs kauniečių treneris.

„Taip, tai iššūkis, bet ne dėl to, kad Jasikevičus yra buvęs mano komandos treneris Tai iššūkis, nes jis yra geras treneris, puikus varžovas. Šioje lygoje kiekvienos rungtynės yra iššūkis, nes tavo varžovai yra labai geros komandos, labai geri treneriai“, – teigė M. Schilleris.