2020.12.03 22:12

Miniotas debiutinėse rungtynėse Ispanijos krepšinio lygoje neliko be taškų

LRT.lt2020.12.03 22:12

Praėjusią savaitę oficialiai rankomis su Bilbao „Retabet Basket“ (2-9) klubu sukirtęs Regimantas Miniotas ketvirtadienio vakarą debiutavo Ispanijos krepšinio čempionate. Naujoji lietuvio ekipa rezultatu 76:85 (19:19, 17:19, 16:14, 24:33) namuose neatsilaikė prieš Andoros „Morabanc“ (5-4) klubą.

R. Miniotas susitikime ant parketo praleido beveik 18 minučių, pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Kitas Bilbao klubo lietuvis Arnoldas Kulboka per 24 minutes įmetė 11 taškų (1/3 dvitaškių, 3/6 tritaškių, akovojo 4 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Rungtynių šeimininkai dvikovoje nesulaukė varžovų puolimo per ketvirtąjį kėlinį, kurį pralaimėjo 24:33.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jeremy Senglinas, pelnęs 30 taškų, Tysonas Perezas pridėjo 11.

Bilbao ekipoje Jaylonas Brownas įmetė 14 taškų.