Sportas

2020.12.03 12:45

Seniai nematyta praktika – į A lygą veržiasi 12 klubų

LRT.lt2020.12.03 12:45

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) licencijavimo skyrius gavo 12 klubų paraiškas dalyvauti A lygos licencijavimo procese, skelbiama LFF svetainėje.

„A lyga sulaukia nemažai kritikos dėl komandų skaičiaus, tad labai džiugu, kad šiais metais turime net 12 paraiškų, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Žinoma, visi dalyviai paaiškės tik pasibaigus licencijavimo procesui, bet kaip ne kartą minėjau, norime A lygoje turėti bent 10 stabilių klubų ir federacija deda visas pastangas, kad tai įvyktų.

Nuolat bendraujame tiek su klubais, tiek su savivaldybių atstovais, kad jaustume kuo klubai gyvena. Įsiklausome į klubų pastabas ir stengiamės jas išspręsti – dar praeitais metais minimaliai sumažinome tam tikrus licencijavimo reikalavimus. Siekiame, kad licencijavimo procesas taptų pagalba klubams, o ne papildomas iššūkis. Pandemijos metu licencijavimo skyrius labai glaudžiai bendradarbiavo su klubais derindamas finansinės stebėsenos aspektus.“

A lygos licencijos sieks visi šeši 2020 m. sezone A lygoje dalyvavę klubai bei šeši I lygoje dalyvavę klubai: FK „Panevėžys“, Vilniaus „Žalgiris“, Kauno „Hegelmann Litauen“, Telšių „Džiugas“, „Jonava“, „Kauno Žalgiris“, Vilniaus „Riteriai“, Marijampolės „Sūduva“, Gargždų „Banga“, Kėdainių „Nevėžis“, Alytaus „Dainava“ ir FA „Šiauliai“.