2020.12.03 00:00

Čempionų lygoje – PSG revanšas prieš „Man Utd“ ir istorinis „Chelsea“ puolėjo šou Sevilijoje

LRT.lt2020.12.03 00:00

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje finišavo priešpaskutinis grupių etapo turas. Šį vakarą visų sirgalių akys krypo į „Old Trafford“ stadioną, kur ginklus tarpusavyje surėmė „Manchester United“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“.

Svečiams iš Prancūzijos pavyko perlaužti rungtynes ir antrajame kėlinyje išplėšti pergalę rezultatu 3:1.

PSG į priekį įsiveržė 6-ąją minutę, kai pasižymėjo Neymaras. Visgi 32-ąją minutę „Man Utd“ atsakė tuo pačiu – po rikošeto kamuolį į Keyloro Navaso vartus pasiuntė Marcusas Rashfordas.

Antrajame kėlinyje kur kas daugiau progų turėjo „Man Utd“, tačiau įvarčiais džiaugėsi tik svečiai. 69-ąją minutę po sumaišties baudos aikštelėje kamuolį iš kelių metrų į vartus nukreipė PSG kapitonas Marquinhosas, o galutinį tašką pačioje mačo pabaigoje padėjo dublį pasiekęs Neymaras.

Kitose H grupės rungtynėse tikrą trilerį Turkijoje išgyvenusi „Leipzig“ 4:3 palaužė Stambulo „Basaksehir“.

Prieš lemiamą 6-ąjį turą H grupėje situacija yra ypač karšta, nes trys komandos – „Man Utd“, PSG ir „Leipzig“ – turi po 9 taškus. Kitą savaitę PSG žais su „Basaksehir“, „Man Utd“ – su „Leipzig“.

E grupėje įspūdingą šou surengė Londono „Chelsea“ ir puolėjas Olivier Giroud. „Mėlynieji“ 4:0 sutriuškino „Sevilla“ ir užsitikrino pirmąją poziciją.

O. Giroud šis vakaras buvo ypatingas – būtent jis įmušė visus keturis įvarčius. 34-erių metų prancūzas tapo vyriausiuoju „pokerio“ autoriumi Čempionų lygos istorijoje, o keturis įvarčius per vienerias rungtynes jis pelnė tik antrą kartą savo karjeroje.

F grupėje lygiosiomis 1:1 išsiskyrė Dortmundo „Borussia“ su Romos „Lazio“. „Geltonai juodiems“ užteko taško, kad užsitikrintų vietą aštuntfinalyje. „Lazio“ dėl kelialapio dar turės pakovoti paskutiniame ture.

TURNYRINĖ GRUPIŲ SITUACIJA

G grupėje patriukšmavo lentelės lyderiai „Barcelona“ ir Turino „Juventus“. Katalonai rezultatu 3:0 nugalėjo Budapešto „Ferencvaros“, o „Juventus“ tokiu pačiu rezultatu pranoko Kijevo „Dinamo“.

„Juventus“ gretose pasižymėjo Federico Chiesa, Cristiano Ronaldo ir Alvaro Morata, o „Barcai“ po įvartį pelnė Antoine`as Griezmannas, Martinas Braithwaite`as ir Ousmane`as Dembele.