Sportas

2020.12.02 16:51

„Chimki“ atliko permainas trenerių štabe, tačiau Kurtinaitis lieka

atnaujinta 17.10
LRT.lt2020.12.02 16:51

Savo paties šešėlyje esanti Maskvos srities „Chimki“ atliko permainas trenerių štabe. Iš pradžių žurnalistas Harrisas Stavrou iš graikų „sport24“ pranešė, kad Rusijos klubas ketina nutraukti sutartį su Rimu Kurtinaičiu, tačiau buvo nuspręsta atsisveikinti tik su jo asistentais.

Pasak „basketnews.lt“ žurnalisto Jono Miklovo, Rusijos klubas nusprendė išsiskirti su Robertu Kuncaičiu, Giedriumi Kurtinaičiu ir Evaldu Kandratavičiumi. Pastarasis yra fizinio rengimo treneris, o pirmieji du – R. Kurtinaičio asistentai.

Klube, remiantis J. Miklovu, ir toliau lieka R. Kurtinaitis bei jo asistentas Aurimas Jasilionis.

Šis sezonas Maskvos srities ekipai kol kas klostosi liūdnai – Eurolygoje per 10 rungtynių iškovotos vos 2 pergalės ir patirti 8 pralaimėjimai, o Vieningoje lygoje pasiektos 3 pergalės ir 5 kartus pripažintas varžovų pranašumas.

Eurolygoje „Chimki“ užima paskutinę vietą, vietinėje lygoje – aštuntąją.

R. Kurtinaičio darbą „Chimki“ gretose sezono pradžioje jaukė koronavirusas, tačiau dabar sudėtis jau yra kovinė, bet rezultatai ir toliau liūdina komandos vadovus.

„Chimki“ penktadienį turi žaisti Eurolygos rungtynes su Miuncheno „Bayern“.

R. Kurtinaitis „Chimki“ klubą treniruoja antrą kartą savo karjeroje. Šioje komandoje jis taip pat dirbo 2011–2016 m. laikotarpiu.