Sportas

2020.12.02 10:56

Legendinio tėvo pėdomis – Mickas Schumacheris kitą sezoną debiutuos „Formulės 1” varžybose

LRT.lt2020.12.02 10:56

Kitą sezoną „Formulės 1” varžybose vėl bus linksniuojama automobilių sporto sinonimu tapusi Schumacherio pavardė. BBC skelbia, kad sutartį su „Haas“ komanda sudarė legendinio Michaelio Schumacherio sūnus Mickas.

Pranešama, kad 21-erių metų vokietis su amerikiečių „Formulės 1” komanda sudarė ilgametę sutartį. Antruoju „Haas“ pilotu dar antradienį buvo patvirtas rusų oligarcho sūnus Nikita Mazepinas.

„Ferrari“ lenktynininkų akademijos narys Mickas Schumacheris šį sezoną sėkmingai varžosi „Formulės 2” čempionate ir prieš paskutinio sezono savaitgalio lenktynes Bahreine rikiuojasi pirmoje vietoje bendroje vairuotojų įskaitoje.

„Vien mintis, kad kitą sezoną lenktyniausiu „Formulės 1” varžybose mane nepaprastai džiugina, – cituojamas jaunasis lenktynininkas. – Noriu padėkoti savo tėvams – jiems esu skolingas už viską. Visada tikėjau, kad pavyks išpildyti savo svajonę varžytis „Formulės 1” čempionate.“

M. Schumacherio debiutas „Formulės 1” varžybose sutaps su jo tėvo Michaelo Schumacherio debiuto lenktynėse 30-ies metų sukaktimi.

Michaelis Schumacheris varžybose debiutavo būdamas 22-ejų, kai prisijungė prie „Jordan“ komandos.

Per savo įspūdingą karjerą „Formulės 1” čempionate vokietis iškovojo net 91 pergalę ir septyniskart tapo pasaulio čempionu. Tokiais pasiekimais šiais metais su legendiniu lenktynininku susilygino britas Lewisas Hamiltonas.

2013 m. Michaelis Schumacheris patyrė sunkią galvos traumą slidinėdamas. Apie buvusio lenktynininko sveikatos būklę pranešama labai mažai informacijos ir „Formulės 1” legendos gyvenimas slepiamas po devyniais užraktais.

Mickas Schumacheris yra minėjęs, kad nuolatiniai palyginimai su jo tėčiu „niekada nebuvo problema“, o jį yra pavadinęs „savo autoritetu“.