2020.12.02 09:17

Neįprastą minutės pertraukėlę auklėtiniams skyręs Jasikevičius: turime keisti žaidimo dinamiką

LRT.lt2020.12.02 09:17

Ispanijos krepšinio čempionate „Barcelonos“ krepšininkai antradienio vakarą savo pasirodymu nuvylė vyriausiąjį trenerį Šarūną Jasikevičių, turėdami pripažinti „Valencios“ klubo pranašumą (90:100).

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, Š. Jasikevičius net neprisijungė prie komandos minutės pertraukėlės metu ir liko stovėti nuošalyje, taip parodydamas savo nepasitenkinimą komandos žaidimu.

„Labai sunku prisijungti prie savo krepšininkų per minutės pertraukėlę, kai viskas, ko iš jų prašai, yra daroma atvirkščiai aikštėje“, – taip savo veiksmus aiškino Š. Jasikevičius.

Lietuvio vadovaujama ekipa patyrė antrąją nesėkmę iš eilės. Dar praėjusiame Eurolygos ture Katalonijos klubo krepšininkai išvykoje netikėtai nusileido Vilerbano ASVEL (68:80).

„Visos dvikovos metu nuo varžovų atsilikome vienu žingsniu ir nenusipelnėme pergalės. Turime pakeisti savo žaidimo dinamiką, – po pralaimėjimo „Valenciai“ kalbėjo Š. Jasikevičius. – Žaidėjai neparodė reikiamos reakcijos po pralaimėjimo ASVEL klubui. Buvo aišku, kad nenusiteikėme rungtynėms prieš gerai žaidžiančią komandą.“

Šį penktadienį Š. Jasikevičius pirmą kartą kaip vyriausiasis treneris stos prieš savo buvusią komandą – Kauno „Žalgirį“.

Rungtynes tiesiogiai nuo 19:30 val. transliuos LRT TELEVIZIJA ir portalas LRT.lt.