2020.12.02 00:23

Prieš išvyką į Kauną „Barcelona“ krepšininkai patyrė skaudžią nesėkmę Ispanijos čempionate

LRT.lt2020.12.02 00:23

Penktadienį su Kauno „Žalgiriu“ Eurolygoje susitiksianti „Barcelona“ (9-3) Ispanijos krepšinio čempionate gavo smūgį nuo „Valencia“ (5-6) krepšinininkų.

Šarūno Jasikevičiaus diriguojama Katalonijos komanda savo aikštėje parodė itin prastą gynybą ir 90:100 (22:32, 29:19, 19:19, 20:30) nusileido svečiams iš Valensijos.

Tai buvo trečioji „Barcos“ nesėkmė Ispanijos čempionate. Be to, tai antras pralaimėjimas iš eilės – praėjusią savaitę katalonai Eurolygoje nusileido Vilerbano ASVEL ekipai.

„Barcelona“ dvikovoje su „Valencia“ kentėjo dėl itin prastos gynybos – vien per pirmąjį kėlinį svečiai įsūdė 32 taškus.

Toks vaizdas aikštėje nepatiko Š. Jasikevičiui, kuris vienos iš pertraukėlės metu savo auklėtiniams nepasakė nė žodžio, o tiesiog vaikščiojo ir laukė, kol ištiksės sekundės.

„Valencia“ šiose rungtynėse į pergalę vedė Bojanas Dubljevičius, pelnęs 24 taškus, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 33 naudingumo balus. Derrickas Williamsas buvo rezultatyviausias – 25 taškai.

„Barcos“ gretose geriausiai pasirodė Nikola Mirotičius – 20 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (9 atk. kam.), Nickas Calathes 17, Pierre'as Oriola 13.

„Valencia“: Derrickas Williamsas 25 (26 naud. bal.), Bojanas Dubljevičius 24 (6 rez. perd., 33 naud. bal.), Samas Van Rossomas 13.