2020.12.02 00:05

Čempionų lygos vakaras: „Bayern“ išsigelbėjo Madride, „Inter“ įvarčių lietuje palaužė „Gladbach“

kiti rezultatai
LRT.lt2020.12.02 00:05

Miuncheno „Bayern“ klubas antradienio vakarą pratęsė nepralaimėtų išvykos rungtynių seriją (16) UEFA čempionų lygos turnyre. Čempionų titulą ginanti Bavarijos ekipa Ispanijos sostinėje išplėšė lygiąsias prieš Madrido „Atletico“.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi „Atletico“ ekipa tenkinosi lygiosiomis 1:1, kurios užkirto kelią jau šiame ture užsitikrinti vietą aštuntfinalyje.

26-ąją minutę Joao Felixas išvedė šeimininkus į priekį. „Atletico“ turėjo ne vieną galimybę padidinti pranašumą, bet 86-ąją minutę į „rojiblancos“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Thomasas Mulleris.

„Bayern“ jau yra užsitikrinęs pirmąją vietą. Savo ruožtu „Atletico“ paskutinėse rungtynėse turės nepralaimėti „Salzburg“ ekipai.

Puiki penkių įvarčių drama užfiksuota Menchengladbache, kur vietos „Borussia“ taip pat nepasinaudojo proga iškovoti kelialapį į aštuntfinalį – rezultatu 2:3 pralaimėjo Milano „Inter“ ekipai.

„Inter“ pergalė turėjo nudžiuginti Madrido „Real“ klubą, kuriam paskutinėse rungtynėse pakaks nugalėti tą patį „Gladbach“, kuris vis dar žygiuoja pirmoje vietoje, bet dar gali kristi per dvi pozicijas žemyn.

„Inter“ į pergalę vedė Matteo Darmianas ir dukart varžovų vartininką nubaudęs Romelu Lukaku.

C grupėje netikėtai be pergalės liko „Manchester City“. „Miestiečiai“ išvykoje išsiskyrė lygiosiomis 0:0 su „Porto“. Visgi Anglijos vicečempionai jau užsitikrino pirmąją poziciją.

TURNYRINĖ GRUPIŲ PADĖTIS

Ilgai lauktą pergalę C grupėje pasiekė „Marseille“ ekipa, kuri namuose 2:1 palaužė Pirėjo „Olympiakos“. „Marseille“ klubui pavyko nutraukti ilgiausią pralaimėjimų seriją Čempionų lygos istorijoje – 13 nesėkmių iš eilės.

D grupėje „Liverpool“ 1:0 palaužė Amsterdamo „Ajax“, kuris po nesėkmės krenta į trečiąją vietą. „Liverpool“, laimėjęs po jaunojo Curtiso Joneso įvarčio, lieka grupės viršūnėje.