2020.12.01 21:59

„Šachtar“ toliau baudžia Ispanijos karalius – „Real“ sensacingai krito Ukrainoje

LRT.lt2020.12.01 21:59

Madrido „Real“ toliau išgyvena žanro krizę. Gyvybiškai svarbią pergalę prieš savaitę Milane iškovojęs Ispanijos klubas antradienio vakarą antrą kartą sensacingai nusileido Donecko „Šachtar“ komandai.

Zinedino`o Zidane`o auklėtiniai Kijeve pralaimėjo rezultatu 0:2 ir prieš lemiamą turą savo grupėje nukrito į trečiąją poziciją. „Šachtar“ po pergalės susilygino taškais, tačiau dėl pergalių abejose tarpusavio rungtynėse yra aukščiau „Real“.

Madrido ekipa šeštose grupės rungtynėse kausis su Menchengladbacho „Borussia“, „Šachtar“ – su Milano „Inter“.

„Real“ rungtynes Kijeve pradėjo agresyviai – jau pačioje pradžioje Marco Asensio pataikė į virpstą. Visgi „Šachtar“ apsigynė ir varžovams iš Ispanijos smogė antroje dalyje.

57-ąją minutę po grubios „Real“ klaidos gynyboje pasižymėjo Dentinho, o 82-ąją minutę vinį į „baltųjų“ karstą kalė Manoras Solomonas.

„Real“ pergalės atveju galėjo užsitikrinti kelialapį į aštuntfinalį, tačiau dabar paskutiniame ture turės žūtbūt nugalėti „Gladbach“ ekipą. Tiesa, jeigu vokiečiams šį vakarą pavyks nugalėti „Inter“, vienas iš aštuntfinalio bilietų jau bus rezervuotas.

Kitose 19 val. 55 min. laiku vykusiose rungtynėse „Salzburg“ rezultatu 3:1 nugalėjo Maskvos „Lokomotiv“. Tai buvo pirmoji austrų pergalė grupės etape.