Sportas

2020.12.01 15:53

Kauno vaikas sugrįžta – emocingas Eurolygos video Šaro sugrįžimo proga

LRT.lt2020.12.01 15:53

Šarūnas Jasikevičius su „Barcelona“ ekipa penktadienį grįžta į Kauną, kur žais Eurolygos rungtynes su Kauno „Žalgiriu“. Ta proga Eurolyga sukūrė emocingą vaizdo anonsą šioms rungtynėms.

„Žalgirio“ ir „Barcelona“ rungtynes per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt žiūrėkite penktadienį nuo 19:35 val. Prieš mačą – #EurolygaPerLRT studija su Pauliumi Cubera ir Tomu Purliu.

Miesto legenda – vėl Kaune: emocingas Eurolygos reportažas apie namo sugrįžtantį Šarą

„Su tėvais visada eidavau į rungtynes, sekdavau „Žalgirį“, buvau išprotėjęs dėl jo“, – visai Europai skirtame klipe kalba Š. Jasikevičius.

Jo treniruojama „Barcelona“ į Kauną atvyksta laimėjusi 8 iš 10-ies Eurolygos rungtynių. Tiesa, praėjusia savaitę katalonai netikėtai nusileido Vilerbano ASVEL.

Martino Schillerio treniruojamas „Žalgiris“ pralaimėjo jau 5 pastarąsias dvikovas, nors sezoną pradėjo 5 pergalėmis per 6 rungtynes.

Eurolygos vaizdo klipe Šaras pripažįsta, kad „Žalgiris“ visada liks jam svarbiausa komanda. Apie trenerį kalba jo buvę auklėtiniai – Thomasas Walkupas, Artūras Milaknis – bei tiek Kaune, tiek dabar Barselonoje rungtyniaujantis Brandonas Daviesas.