Sportas

2016.02.24 23:17

Vilniaus „Žalgirį“ papildė Brazilijos futbolininkas

ELTA2016.02.24 23:17

Nuo praėjusios savaitės Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo peržiūroje dalyvavęs atraminis saugas iš Brazilijos Eltonas lieka komandoje. Jis pakeis į Barysavo BATE (Baltarusija) ekipą išvykusį Jurijų Kendišą.

Su komanda „Žalgirio“ naujokas treniravosi nuo vasario 15 d., o taip pat vyko į treniruočių stovyklą Taline, kur sužaidė dvejas rungtynes su šios šalies čempione „Floros“ ekipa.

„Išvykus J. Kendišui atsirado skylė atraminio saugo pozicijoje, nusprendėme komandą sustiprinti Eltonu. Mes šiam žingsniui ruošėmės jau iš anksto. Džiaugiamės, kad jis po truputį įsilieja į komandą. Aišku, jis dar nėra pasiekęs optimalios sportinės formos, tačiau tikiu, kad kelių savaičių laikotarpiu jis tai padarys. Komanda jį puikiai priėmė, o jis pats kiekvieną dieną žaidžia vis geriau. Manome, kad jis sustiprins mūsų komandos sudėtį. Eltonas yra tikras atraminis saugas, kuris turi patirties žaidžiant Europos klubuose. Tikimės, kad jis sudarys gerą konkurenciją kitiems žaidėjams ir kovos dėl vietos startinėje sudėtyje“, – sakė "Žalgirio" klubo sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

Brazilijoje gimęs futbolininkas savo karjerą pradėjo gimtojoje šalyje, o nuo 2013 m. nusprendė atsikąsti legionieriaus duonos ir išvyko rungtyniauti į Rumuniją. Iki 2015 m. jis kartu su buvusiu žalgiriečiu Deividu Matulevičiumi atstovavo „Pandurii“ ekipai, o praėjusio sezono pabaigą praleido pirmą kartą į aukščiausią šalies divizioną patekusiame „Voluntari“ klube.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt