2020.11.30 21:26

Skaudus smūgis: į pirmąją vietą galėjęs pakilti „Leicester“ nusileido autsaideriams

LRT.lt2020.11.30 21:26

Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuotas dar vienas netikėtas rezultatas. Namuose žaidusi ir į pirmąją vietą galėjusi pakilti „Leicester City“ ekipa 1:2 pralaimėjo vieniems lygos autsaiderių, „Fulham“.

Ademola Lookmanas sužaidus pusvalandį pirmą kartą nuginklavo Kasperą Schmeichelį, kai atsidūrė su vartininku akistatoje po puikaus Andre-Frank Zambo perdavimo.

Vos po aštuonių minučių krito ir antrasis įvartis.

Christianas Fuchsas prasižengė baudos aikštelėje ir tie 11 metrų žyma kamuolį padėjęs Ivanas Cavaleiro galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą išvalė voratinklius.

Šeimininkai galiausiai sugebėjo sušvelninti rezultatą mačo pabaigoje, kai įvartį po Jamie Vardy perdavimo pelnė Harvey Barnesas.

Po šios nesėkmės Lesterio ekipa su 18 taškų lieka ketvirtoje vietoje, vienu tašku atsilikdama nuo Londono „Chelsea“. Vis dėlto pergalė „Leicester City“ būtų leidusi su 21 tašku pavyti pirmą vietą besidalinančias „Tottenham“ ir „Liverpool“ ekipas.

Nuo pralaimėjimo jau per teisėjo pridėtą laiką galėjęs išsigelbėto Birmingemo „Aston Villa“ klubas išvykoje 1:2 musileido „West Ham United“.

Jau antrąją mačo minutę pakėlus kampinį aukštaūgis gynėjas Angelo Obonna smūgiu galva išvedė šeimininkus į priekį.

25-ąją minutę „Aston Villa“ lyderis Jackas Grealishas galingu smūgiu ties baudos aikštelės prieigomis išlygino rezultatą.

Vis dėlto pačią pirmąją antrojo kėlinio minutę Jarrodas Bowenas irgi smūgiu galvą antrą kartą išvedė „West Ham“ į priekį.

Po pražangos baudos aikštelėje 74-ąją minutę buvo skirtas baudinys į „West Ham“ vartus, tačiau galingas Ollie Watkinso smūgis sudrebino vartų skersinį.

Jau per teisėjo pridėtą laiką tas pats O. Watkinsas nukreipė kamuolį į tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

Po pergalės „West Ham“ su 17 taškų žengia penktoje vietoje ir tik keturiais atsilieka nuo „Premier“ lygos viršūnės. „Aston Villa“ turi 15 taškų ir yra dešimtoje pozicijoje, kurią dalijasi su „Manchester City“.