Sportas

2020.11.30 14:44

Skaudi diagnozė „Wolves“ puolėjui – skilo kaukolė, žaidėjui atlikta operacija

LRT.lt2020.11.30 14:44

Sekmadienį vykęs „Premier“ lygos susitikimas tarp Londono „Arsenal“ ir „Wolves“ įsiminė ne tik dėl savo rezultato, bet ir dėl itin skaudaus incidento, kuriame skaudžiai nukentėjo „vilkų“ puolėjas Raulis Jimenezas.

Dar pačioje dvikovos pradžioje meksikietis oro dvikovoje galvomis susidūrė su Londono komandos gynėju Davidu Luizu, abu futbolininkai krito ant žemės.

D. Luizas po kurio laiko atsistojo ir galėjo tęsti rungtynes (tiesa, pertraukos metu ir jis buvo pakeistas), tačiau R. Jimenezui nepasisekė taip – jis iš aikštės buvo išgabentas tiesiai į ligoninę.

Pirmadienį klubas išplatino pranešimą, kuriame informavo, kad puolėjui skilo kaukolė ir jam nedelsiant buvo atlikta operacija.

„Raulis jaučiasi patogiai po jam atliktos operacijos. Jis pamatė savo draugę Danielą ir dabar ilsisi. Artimiausiu metu jis bus stebimas, o vėliau galės pradėti savo reabilitaciją“, – buvo teigiama komandos pranešime.

Net ir savo lyderio likę svečiai rungtynes laimėjo 2:1.

R. Jimenezas yra vienas iš neabejonių savo komandos lyderių – praėjusiame sezone jo pelnyti 17 įvarčių padėjo komandai finišuoti septintoje pozicijoje, o šiame sezone jis jau buvo spėjęs įmušti 4 sykius.