Naujienų srautas

Sportas2016.02.24 09:16

Čempionų lyga: „Barcelona“ triumfavo Londone, tarp „Juventus“ ir „Bayern“ – lygiosios

DELFI.lt 2016.02.24 09:16

UEFA Čempionų lygos turnyre antradienį tęsėsi aštuntfinalio etapo kovos. Pirmose šio etapo rungtynėse Londone susitiko vietos „Arsenal“ (Anglija) klubas ir „Barcelona“ (Ispanija) komanda. Pergalę rezultatu 2:0 šventė svečiai iš Katalonijos, o jiems abu įvarčius pelnė argentinietis Lionelis Messi.

Atsakomi mačai kovo 16 d. Jei antros rungtynes Barselonoje jau tik formalumas, kitos poros nugalėtojas paaiškės po mūšio Miunchene.

Rezultatai: „Arsenal“ 0 – 2 „Barcelona“

Po aktyvesnės „Arsenal“ futbolininkų pradžios, netrukus situacija aikštėje aprimo. Sužaidus 15 min. iniciatyvą perėmė svečiai iš Barselonos, bet labai pavojingų progų nesukūrė. 22-ą min. šaunią ataką surengė aikštės šeimininkai, bet Alexas Oxlade'as-Chamberlainas iš arti nesugebėjo pasiųsti kamuolio į vartus.

Antroje kėlinio pusėje „Barcelona“ ilgiau kontroliavo kamuolį, o „Arsenal“ ekipa pavojingai kontratakavo. 45-ą min. Luisas Suarezas ir Lionelis Messi organizavo labai pavojingą išpuolį, bet jis įvarčiu nevirto. Po pirmo kėlinio lygu – 0:0.

Antro kėlinio pradžioje 49-ą min. Neymaras iššoko vienas prieš vartininką, bet Petro Čecho neįveikė. 55-ą min. L. Messi nepavyko pelnyti įvarčio. O štai 60-ą min. Olivier Giroud privalėjo išvesti šeimininkus į priekį, bet saviškius išgelbėjo vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas.

„Juventus“ 2 – 2 „Bayern“

Abi komandos per pirmas 15 min. apsikeitė keliomis pavojingomis pusprogėmis. 16-ą min. Thomas Muelleris gavo puikų perdavimą jau vartininko aikštelėje, bet pargriuvo ir smūgis jam nepavyko. Įpusėjus kėliniui atsigavo ir „Juventus“ ekipa. Italai jau ilgiau kontroliavo kamuolį ir dažniau lankėsi varžovų baudos aikštelės prieigose. 31-ą min. Juanas Bernatas pavojingai smūgiavo į vartus, bet Gianluigi Buffonas sunkiai, bet atmušė kamuolį kojomis. Po minutės galva smūgiavo Robertas Lewandowskis, bet kamuolys atsidūrė italų vartininko rankose.

Abi komandos per pirmas 15 min. apsikeitė keliomis pavojingomis pusprogėmis. 16-ą min. Thomas Muelleris gavo puikų perdavimą jau vartininko aikštelėje, bet pargriuvo ir smūgis jam nepavyko.

Įpusėjus kėliniui atsigavo ir „Juventus“ ekipa. Italai jau ilgiau kontroliavo kamuolį ir dažniau lankėsi varžovų baudos aikštelės prieigose.

31-ą min. Juanas Bernatas pavojingai smūgiavo į vartus, bet Gianluigi Buffonas sunkiai, bet atmušė kamuolį kojomis. Po minutės galva smūgiavo Robertas Lewandowskis, bet kamuolys atsidūrė italų vartininko rankose.

41-ą min. G. Buffonas kumščiu vėl išgelbėjo savo atstovaujamą ekipą. Pačioje kėlinio pabaigoje, 43-ią min., „Bayern“ klubas vėl surengė pavojingą išpuolį, kamuolys po kelių skersavimų iš kraštų kamuolys po rikošeto atsidūrė pas Th. Muellerį baudos aikštelės viduryje ir šis pelnė pirmą rungtynių įvartį – 1:0.

Antras kėlinys prasidėjo lygia kova, bet 55-ą min. Arjenas Robbenas įmušė antrą įvartį - 2:0. Kontrataką pradėjo R. Lewandowkis, atliko perdavimą olandui, o šis savo stipriąja kaire koja pasiuntė kamuolį į vartus. Tai 27-as A. Robbeno įvartis Čempionų lygoje.

63-ą min. Juventus po Paulo Dybala įvarčio sušvelnino skirtumą 1:2. „Bayern“ gynėjas Joshua Kimmichas prarado kamuolį, Mario Mandžukičius jį perdavė P. Dybala ir 22-ejų metų futbolininkas pelnė savo pirmą savo įvartį Čempionų lygoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi