2020.11.29 23:31

Šiurpia Raulio Jimenezo trauma pažymėtose rungtynėse – „Arsenal“ nesėkmė

LRT.lt2020.11.29 23:31

Dėl šiurpios traumos komandos lyderį rungtynių pradžioje praradusi „Wolves“ komanda sugebėjo išsivežti pergalę iš Londono „Arsenal“ tvirtovės.

10-ojo turo rungtynėse „vilkai“ rezultatu 2:1 įrodė pranašumą prieš „Arsenal“ klubą, kuriam tai buvo trečiasis pralaimėjimas per penkerias rungtynes.

Jau pačioje rungtynių pradžioje – 5-ąją minutę – komandoms teko padaryti ilgą pauzę. Kampinio metu Davidas Luizas galva rėžėsi į Raulį Jimenezą, kuris po kraupaus smūgio griuvo ant žemės ir neberodė jokių ženklų.

D. Luizas po smūgio kiek vėliau atsigavo ir tęsė rungtynes iki pirmojo kėlinio pabaigos, tačiau R. Jimenezas aikštę paliko ant neštuvų ir su specialia deguonies kauke.

Stiprų smūgį į galvą sugėręs 29-erių metų meksikietis buvo nugabentas į ligoninę. Kaip praneša „Sky Sports“, ligoninėje futbolininkas atgavo sąmonę ir dabar yra stabilios būklės.

Komandos draugo trauma sukrėsta „Wolves“ komanda atsitiesė dar tame pačiame pirmajame kėlinyje – Pedro Neto ir Danielio Podences įvarčiai lėmė pergalę, po kurios „Wolves“ pakilo į šeštąją vietą.