Sportas

2020.11.29 07:55

Legendinis Tysonas grįžo į ringą – aštuonių raundų kovoje paskelbtos lygiosios

LRT.lt2020.11.29 07:55

Ankstyvą sekmadienio rytą Los Andželo „Staples Center“ arenoje įvyko itin laukiama dviejų karjerą baigusių boksininkų akistata. Parodomojoje kovoje legendinis Mike`as Tysonas surėmė pirštines su Roy`umi Jonesu.

Aštuonis raundus trukusi buvusių sportininkų akistata nenuvylė – nokauto atlikti nepavyko nė vienam iš boksininkų, tačiau abu buvo neblogai pasiruošę kovai ir atsilaikė visus raundus.

Galiausiai, WBC (Pasaulio bokso taryba) čempionų nuomone, akivaizdaus pranašumo neįrodė nė vienas iš dviejų kovotojų, todėl buvo skelbiamos lygiosios – 76-76, 79-73, 76-80.

Kiekvienas raundas truko po 2 minutes. M. Tysonas nuo pat pradžių ėmėsi iniciatyvos ir labiau atakavo savo oponentą, kai tuo metu R. Jonesas ėjo į klinčą.

M. Tysonui yra 54-eri, R. Jonesui – 51-eri. Pastarasis oficialiai karjerą baigė prieš dvejus metus, o M. Tysonas pirštines ant vinies pakabino 2005-aisiais.

Toje pačioje arenoje prieš M. Tysono ir R. Joneso kovą įvyko taip pat nemažą ažiotažą sukėlusi dvikova – buvusi NBA žvaigždė Nate`as Robinsonas susitiko su „Youtube“ turinio kūrėju Jake`u Paulu.

N. Robinsono pasirodymas ilgai netruko – praeityje vieną profesionalią kovą turėjęs J. Paulas jį nokautavo antrame raunde.