Sportas

2020.11.28 12:02

Dar vienas lietuvis Ispanijoje – LKL spindėjęs Miniotas keliasi į Bilbao klubą

atnaujinta 13.15
LRT.lt2020.11.28 12:02

Regimantas Miniotas išgyvena svaiginantį laikotarpį – 24-erių metų krepšininkas neseniai tapo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mėnesio MVP, tuomet sulaukė kvietimo į šalies vyrų rinktinę, o dabar keliasi rungtyniauti į vieną pajėgiausių lygų Europoje.

206 cm ūgio puolėjas sukirto rankomis su Bilbao „RETAbet“ klubu, kuris rungtyniauja pajėgiausiame Ispanijos krepšinio divizione.

R. Miniotas baskų klube sutiks kitą lietuvį – čia jau antrus metus žaidžia Arnoldas Kulboka.

Prienų komanda už persikėlimą gaus susitarto dydžio išpirką.

„Džiaugiamės už Regimantą, kuris tikrai nusipelnė keltis į aukštesnį lygį, – teigė „CBet“ klubo direktorius Adomas Kubilius. – Aišku, gaila tokiu metu prarasti savo lyderį ir komandos ramstį, kapitoną, tačiau tikrai didžiuojamės, jog galime tęsti klubo viziją ir būti tramplinu žaidėjams į plačiuosius vandenis.“

„Dėkoju Prienų komandai už suteiktą galimybę tobulėti ir parodyti save. Ačiū visiems už pagalbą ir palaikymą, tikiuosi komanda nesustos ir toliau gerins savo žaidimą“, – sakė išvykstantis R. Miniotas.

R. Miniotas iki šiol gynė Prienų „CBet“ garbę. Šį sezoną sunkiojo krašto ir vidurio puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis krepšininkas LKL pirmenybėse vidutiniškai žaidė po 23 minutes, per kurias pelnė po 18,5 taško, atkovojo po 10,5 kamuolio bei rinko po 24,5 naudingumo balo.

Kaip teigia „El Correo“, R. Miniotas, kuris su rinktine žais sekmadienį mače su belgais, į Ispaniją atvyks pirmadienį.