2020.11.27 23:38

Sensacingas vakaras Prancūzijoje – Eurolygos autsaideriai patiesė „Barcelona“ su Jasikevičiumi

LRT.lt2020.11.27 23:38

Puikią pergalių seriją Eurolygoje fiksavusi Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (8-2) sustojo ten, kur to tikėjosi mažiausiai – katalonai išvykoje 68:80 (19:25, 17:20, 17:20, 15:15) nusileido paskutinę vietą turnyre iki tol užėmusiai Vilerbano ASVEL (2-6) komandai.

Taip nutrūko septynių iš eilės katalonų klubo pergalių seriją. Jau kitą savaitę jie lankysis Kaune, kur Šarūno Jasikevičiaus lauks sugrįžimas į gerai jam pažįstamą areną ir susitikimas su „Žalgiriu“.

Įdomu tai, kad svečiai iš Ispanijos rungtynės pirmavo vieną vienintelį kartą ir tai nutiko dar pirmajame kėlinyje (8:5).

Tada rezultatas kelis sykius buvo lygus, tačiau dar iki pirmo kėlinio finišo ASVEL įgavo persvarą (25:19).

Šeimininkai savo taisykles diktavo ir toliau – antrame kėlinyje jų pranašumas pirmą sykį pasiekė dviženklę ribą (33:23).

Antroje mačo dalyje Šaro auklėtiniai ir toliau niekaip negalėjo pralaužti geros šeimininkų gynybos ir viską laiką buvo besivejančių vaidmenyje.

Svečiams neveikė absoliučiai jokie ginklai, o Prancūzijos klubas mėgavosi žaidimu ir netrukus susikrovė ir dar didesnę persvarą (75:59).

Per likusį laiką „Barcelona“ stebuklingo sugrįžimo nebesurengė ir turėjo pripažinti vos antrąjį pralaimėjimą šiame Eurolygos sezone.

ASVEL: Davidas Lighty 17 (23 naud.), Norrisas Cole'as 14, Allerikas Freemanas 12, Charlesas Kahudi 10.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 14 (9 atk. kam., 24 naud.), Nickas Calathesas 12, Cory Higginsas 9.