2020.11.27 23:45

Europos čempionato atranka: besitęsiantis turkų fiasko ir pirmoji Latvijos pergalė

visi rezultatai
LRT.lt2020.11.27 23:45

Europos krepšinio atrankoje ir toliau be pergalių lieka Turkijos rinktinė (0-3) – šį kartą net ir Shane`o Larkino sulaukę turkai savo arenoje 62:79 (7:24, 17:21, 19:12, 19:22) neturėjo šansų prieš kroatus (3-0).

Kroatai susitikime dominavo nuo pirmųjų mačo minučių ir net neleido varžovams rimčiau pagalvoti apie sugrįžimą į rungtynes.

Šiame mače pirmą kartą Turkijos rinktinės marškinėlius užsivilko ir Shane`as Larkinas, tačiau jo indėlio nepakako – jis surinko 12 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu tai, kad dar vakar jis su Stambulo „Anadolu Efes“ žaidė rungtynes Eurolygoje.

Turkija: Melihas Mahmutoglu 14, Shane'as Larkinas 12, Alperenas Sengunas 9.

Kroatija: Miro Bilanas 30 (12 atk. kam., 37 naud.), Željko Šakičius 17 (22 naud.), Roko Rogičius 12.

Pirmąją pergalę atrankoje pasiekė Latvijos rinktinė (1-2), kuri Bosnijoje ir Hercegovinoje surengtame burbule 77:66 (20:21, 22:9, 22:20, 13:16) nugalėjo Graikiją (2-1).

Čia latviai esminį spurtą surengė antrame kėlinyje – jį, solidžiai pasirodę gynyboje, Latvijos krepšininkai laimėjo 22:9 ir taip pasidėjo pamatus pergalei.

Po ilgosios pertraukos graikai priartėti nebesugebėjo ir taip suklupo pirmą kartą atrankos turnyre.

Latvija: Martinas Laksa 19, Marekas Mejeris 14 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Martinas Meieris 13 (9 atk. kam.), Aigaras Škelė 10 (6 rez. perd.).

Graikija: Dimitris Agravanis 15 (8 atk. kam.), Evangelos Margaritis 10, Nikolaos Gkikas ir Michailas Lountzis po 9.