Europos lyga: gražus „Napoli“ pagarbos gestas Maradonai bei pozityvūs anglų pasirodymai

LRT.lt2020.11.27 00:00

UEFA Europos lygoje ketvirtadienį buvo sužaisti ketvirtojo grupių etapo turo susitikimai, kuriuose netrūko įdomybių.

„Napoli“ klubą, kaip ir visą pasaulį, trečiadienį sukrėtė tragedija, kai pasaulį paliko klubo ir futbolo legenda Diego Maradona.

Jau anksčiau buvo kalbama, kad klubo stadionas, tikėtina, bus pervadintas legendinio žaidėjo ir klubo ikonos vardu, o Neapolio komanda savo išėjusį simbolį pagerbė gražiai.

Prieš rungtynes su „Rijeka“ klubu visa komandos sudėtis į aikštę žengė vilkėdami žydrus marškinėlius su D. Maradonos pavarde bei jo legendiniu dešimtuoju numeriu.

Pagerbti savo legendą Italijos klubui pavyko aikštėje – Kroatijos klubas namuose buvo nugalėtas 2:0.

Tuo tarpu nesunkias pergales iškovojo abu Londono klubai.

„Arsenal“ išvykoje neturėjo daug vargo su „Molde“ vienuolike ir išvykoje juos sutriuškino 3:0.

Laimėtojams įvarčius pelnė Nicolasas Pepe, Reissas Nelsonas bei Folarinas Balogunas.

Nesunkia pergale pasismagino ir „Tottenham Hotspur“, kuris namuose 4:0 susidorojo su Razgrado „Ludogorets“.

Du kartus laimėtojų komandoje pasižymėjo puolėjas Carlosas Vinicius, po įvartį pelnė Harry Winksas ir Lucasas.

Įdomu tai, kad abi Londono komandos savaitgalį susitiks Šiaurės Londono derbyje Anglijos „Premier“ lygos varžybose.

Tuo tarpu tikrą dramą Portugalijoje išgyveno „Leicester City“ vienuolikė, paskutinėmis mačo sekundėmis išplėšusi lygiąsias 3:3 su „Braga“ komanda.

Po pirmo kėlinio svečiai atsiliko 1:2, tačiau antrame likus žaisti 10 minučių rezultatą išlygino ir jau atrodė, kad mačas baigsis 2:2.

Tačiau pirmą pridėto laiko minutę portugalai išsiveržė į priekį ir dėjo didžiulį žingsnį link pergalės.

Visgi Lesterio klubas turėjo kitų planų – svečių ekipos lyderis Jamie Vardy jau penktą pridėto laiko minutę įmušė išlyginamą įvartį ir taip leido savo ekipai iš Portugalijos grįžti su svarbiu tašku, garantavusiu patekimą į kitą etapą.