2020.11.26 23:28

Giedraitis sužaidė vienas blankiausių sezono rungtynių, tačiau „Baskonia“ triumfavo Pirėjuje

Milano klubas stebuklingai išsigelbėjo Izraelyje
LRT.lt2020.11.26 23:28

Rokas Giedraitis Pirėjuje turėjo vieną sunkiausių šio sezono vakarų, tačiau iškovoti pergalės jo komandai tai nesutrukdė – Vitorijos „Baskonia“ (5-5) išvykoje 90:76 (23:15, 24:16, 20:27, 23:18) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (5-4).

Lietuvis ant parketo praleido 25 minutes ir per tą laiką surinko 6 taškus, tačiau susitikimą baigė su -3 naudingumo balais.

Pagal šį rodiklį tai buvo prasčiausias lietuvio pasirodymas šiame sezone.

Tuo tarpu kitas „Baskonia“ lietuvis Tadas Sedekerskis, nors ir buvo registruotas rungtynėms, tačiau į aikštę trenerio sprendimu nežengė.

Baskai pamatus pergalei pasidėjo per pirmąją rungtynių dalį – pirmus du kėlinius svečiai laimėjo 47:31 ir sparčiai artėjo prie pergalės.

Situacija ženkliai nesikeitė ir po ilgosios pertraukos – Pirėjo komanda tik vieną kartą buvo sugebėjusi priartėti (60:67), tačiau ilgai statytos persvaros Ispanijos klubas iš savo rankų nepaleido ir namo iškeliavo su laimėjimu.

„Olympiakos“: Georgios Printezis ir Kostas Sloukas po 15, Shaquielle‘as McKissicaas ir Hassanas Martinas (8 atk. kam.) po 12.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 18, Pierria Henry 17 (11 rez. perd., 24 naud.), Alecas Petersas 16, Achille Polonara 14.

Į aikštę po COVID-19 protrūkio grįžusi „Olympiakos“ rimčiau „Baskonia“ ekipai nepasipriešino

Kitame susitikime dramatišką pergalę iškovojo Milano „AX Armani“ (5-3) komanda, išvykoje po lygios ir pratęsimo pareikalavusios kovos 86:85 (18:20, 28:15, 13:18, 11:17, 16:15) palaužusi Tel Avivo „Maccabi“ (3-8).

Ketvirtame kėlinyje likus žaisti mažiau nei 20 sekundžių Milano klubo situacija atrodė itin prasta, mat jie atsiliko 66:70. Tačiau tada Kevinas Punteris pasižymėjo tritaškiu su pražanga, įmetė baudą ir mačo baigtis persikėlė į pratęsimą.

Pratęsime ekipos kandžiojosi taškas į tašką, tačiau arčiau pergalės buvo šeimininkai, mat likus žaisti 14 sekundžių „Maccabi“ lyderis Scottie Wilbekinas baudomis išvedė savo komandą į priekį (85:84).

Paskutinę savo ataką Milano komanda patikėjo Malcolmui Delaney ir šis sprendimas pasiteisino – amerikietis vienas pats persivarė kamuolį į kitą aikštės pusę, sėkmingai atsipalaidavo nuo varžovo ir gražiu metimu per oponento rankas išplėšė savo ekipai pergalę.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas ir Elijah Bryantas (9 atk. kam., 25 naud.) po 17, Othello Hunteris 14 (7 atk. kam.).

„AX Armani“: Kevintas Punteris 18, Malcolmas Delaney 16, Shavonas Shieldsas 14 (11 atk. kam.), Kyle‘as Hinesas 12 (8 atk. kam.).

„AX Armani“ stebuklai Tel Avive – neįtikėtinai išplėšti pratęsimas ir pergalė prieš „Maccabi“