2020.11.26 22:58

„Chimki“ krachas – be variantų krito ir Vokietijoje

LRT.lt2020.11.26 22:58

Rimo Kurtinaičio kėdė Maskvos srities „Chimki“ (2-8) klube, panašu, kaista vis labiau – ketvirtadienio vakarą Rusijos klubas išvykoje triuškinamai 80:100 (24:20, 20:30, 18:27, 18:23) nusileido Berlyno ALBA (3-6) krepšininkams.

„Chimki“ rungtynėse pirmavo tik pačioje jų pradžioje, galingai startavę 10:0.

Visgi šeimininkai be didesnių problemų grįžo į rungtynes ir netrukus rezultatą išlygino (17:17).

Nuo tada Berlyno klubas atgal nebesižvalgė ir pamažu pradėjo kurti savo persvarą, kuri po pertraukos pirmą kartą peržengė dviženklę ribą (57:46).

Paskutiniame kėlinyje svečiai tarsi nuleido rankas, rezultatas tapo dar labiau triuškinantis (89:69) ir „Chimki“ turėjo dar sykį pripažinti oponentų persvarą.

ALBA: Nielsas Giffey 22 (2 naud.), Luke‘as Sikma 20 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naud.), Benas Lammersas 18 (7 atk. kam.;

„Chimki“: Jonas Jerebko 20 (8 atk. kam.), Aleksejus Švedas (6 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Viačeslavas Zaicevas po 11;