Sportas

2020.11.26 17:00

„Čempionų pietūs“: Vilniaus „burbulas“, rinktinės naujokai ir netolima ateitis

LRT.lt, Rytis Kazlauskas, Paulius Cubera2020.11.26 17:00

Dariaus Maskoliūno treniruojama Lietuvos krepšinio rinktinė jau pluša Vilniaus „burbule“, kur nuo penktadienio iki sekmadienio sužais dvejas Europos krepšinio čempionato atrankos rungtynes su Belgija ir Danija. LRT.lt žurnalistai Paulius Cubera ir Rytis Kazlauskas radijo laidoje „Čempionų pietūs“ šią savaitę ir aptaria rinktinės reikalus „burbule“.

LRT RADIJO laida „Čempionų pietūs“ – pokalbiai apie sportą, išskirtinės temos, profesionalūs vedėjai ir įdomūs svečiai. Sporto aktualijos – ne vien skaičiai rezultatų lentelėse, bet ir tai, kas lieka už kadro, už stadiono ribų ar politikų kabinetuose. Kiekvieną ketvirtadienį 15.30 val. per LIETUVOS RADIJĄ.


Kokią ateitį rinktinėj turi pirmą kartą į ją pakviesti Augustas Marčiulionis ir Regimantas Miniotas? Ar Darius Maskoliūnas šį kartą ras kelią į pergalę ir išvengsime belgiškos gėdos pasikartojimo? Kada rinktinei nebebus reikalingas Mantas Kalnietis? Kas gali būti garantuotas dėl vietos rinktinėje kitų metų atrankai ir, tikėkimės, olimpinėms žaidynėms? Kaip bus sprendžiamas centrų pertekliaus ir ketvirtųjų numerių trūkumo klausimas?

Apie visa tai ir dar daugiau – LRT RADIJO laidoje „Čempionų pietūs“ su R. Kazlausku ir P. Cubera.